Shrnutí · spočítáno z registrů
Divadlo na Vinohradech v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 804 z 2 808firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 53 letna trhu, déle než 5 396 z 5 407 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje
- 437,2 mil. Kč663 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,6 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 307 000 Kč bez DPH
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 30 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze · 2 808 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 804
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 3
- 02 403
- 1 - 5269
- 6 - 936
- 10 - 1941
- 20 - 2410
- 25 - 4917
- 50 - 9919
- 100 - 1999
- 200 - 249tato firma1
- 250 - 4991
- 500 - 9991
- 1500 - 19991
Ročník 1973
Z 41 subjektů oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje 40. Divadlo na Vinohradech je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Divadlo na Vinohradech200 - 249 zaměstnancůod 1973Tato firma · stejně velké →
- Česká filharmonie250 - 499 zaměstnancůod 1972
- Divadlo pod Palmovkou100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Hudební divadlo v Karlíně100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Městská divadla pražská100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Národní institut pro kulturu100 - 199 zaměstnancůod 1975
- PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
663 smluv za 437,2 mil. Kč, nejvíc s Masák & Partner, s.r.o. (35 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Masák & Partner, s.r.o.10 smluv151,3 mil. Kč
- CUBA spol. s r.o.1 smlouva48 mil. Kč
- AVT Group a.s.4 smlouvy41,7 mil. Kč
- GRADIOR TECH a.s.5 smluv8,6 mil. Kč
- NOSTA-HERTZ spol. s r.o.4 smlouvy6 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA10 smluv4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: st.č.46823 Rekonstrukce DnV; Postoupení smlouvy - Generální projektant74,5 mil. Kč
- zajištění POuzavřena 1. 10. 2026120 000 Kč
- stěhovací službyuzavřena 15. 10. 2026420 000 Kč
- dodávka vody a odvádění odpadních voduzavřena 7. 10. 2026cena neuvedena
- elektroinstalační práceuzavřena 29. 9. 2026133 200 Kč
- elektroinstalační práceuzavřena 29. 9. 2026118 848 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 3,6 mil. Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Vlastní umělecká činnost v roce 2021Ministerstvo kultury · 20213,6 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 307 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie Středočeského kraje1 zakázka307 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · ostatní 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 1. 7. 1973Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 41 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7paw7w4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00064386
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00064386
- Hlavní činnost
- Scénická umění
- Další činnosti
- 90200
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1973
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Divadlo na Vinohradech
Otázky
Časté otázky o firmě Divadlo na Vinohradech
Kdy vznikla firma Divadlo na Vinohradech?
Kolik zaměstnanců má Divadlo na Vinohradech?
Kde sídlí Divadlo na Vinohradech?
Jaké je IČO firmy Divadlo na Vinohradech?
Jakou datovou schránku má Divadlo na Vinohradech?
Je Divadlo na Vinohradech spolehlivý plátce DPH?
Čím se Divadlo na Vinohradech zabývá?
Je Divadlo na Vinohradech aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu