Shrnutí · spočítáno z registrů
KDU-ČSL v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 582 z 2 674firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 49 letna trhu, déle než 17 945 z 18 070 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1976 dnes funguje
- 46 firemsídlí na stejné adrese
- 5,6 mil. Kč55 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 190 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 13,2 mil. Kčdarovala 10 politickým stranám, nejvíc Občanská demokratická strana
- 25,3 mil. Kčdarovalo straně 514 firem (2017–2025)
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze · 2 674 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 582
- Ve stejném pásmu
- 56
- Větších
- 36
- 01
- 1 - 51 637
- 6 - 9365
- 10 - 19349
- 20 - 2483
- 25 - 49147
- 50 - 99tato firma56
- 100 - 19924
- 200 - 2493
- 250 - 4997
- 500 - 9992
Ročník 1976
Z 602 subjektů oboru zapsaných v roce 1976 dnes funguje 549. KDU-ČSL je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- KDU-ČSL50 - 99 zaměstnancůod 1976Tato firma · stejně velké →
- Svaz českých a moravských výrobních družstev50 - 99 zaměstnancůod 1976
- Evangelická církev metodistická50 - 99 zaměstnancůod 1980
- Federace židovských obcí v České republice50 - 99 zaměstnancůod 1980
- Svaz českých a moravských bytových družstev50 - 99 zaměstnancůod 1987
- Česká společnost pro jakost, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Autoklub České republiky50 - 99 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
55 smluv za 5,6 mil. Kč, nejvíc s Česká pošta, s.p. (45 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Česká pošta, s.p.3 smlouvy2,5 mil. Kč
- Dopravní podnik města Brna, a.s.7 smluv732 250 Kč
- Městské kulturní středisko Havířov3 smlouvy504 155 Kč
- Město Hodonín13 smluv429 240 Kč
- Technologie hlavního města Prahy, a.s.1 smlouva407 440 Kč
- Město Svitavy1 smlouva300 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Smlouva o Roznášce informačních/propagačních materiálů2,5 mil. Kč
- objednávka pronájmu reklamních plochuzavřena 24. 9. 2026263 849 Kč
- Dodatek - Smlouva o nájmu nebytových prostor - KDU-ČSL-uzavřena 5. 12. 2025 · dodatek57 780 Kč
- Dodatek - Smlouva o nájmu prostor - KDU - ČSL, Hodonín-uzavřena 5. 12. 2025 · dodatek199 320 Kč
- dodatek č. 3 Smlouvy o nájmu prostor - ukončení#\0uzavřena 17. 12. 2024 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 6 k nájemní smlouvě na nebytové prostory v Přerově, Palackého 1uzavřena 19. 11. 2024 · dodatek−2 160 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 190 000 Kč (2018); nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Obec Praha-Řepy, palác Charitas, Svatováclavský prapor místní organizace Československé strany lidové v Řepích s příslušenstvím (12 ks)Ministerstvo kultury · 2018190 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Dary podle roku
Komu
- Občanská demokratická strana35 darů3,6 mil. Kč
- Nestraníci34 darů3,4 mil. Kč
- TOP 0931 darů2,1 mil. Kč
- Strana zelených39 darů2 mil. Kč
- STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ9 darů1,5 mil. Kč
- Liberálně ekologická strana4 dary414 000 Kč
- Česká pirátská strana21 darů115 500 Kč
- Starostové pro Liberecký kraj1 dar100 000 Kč
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Politika · výroční zprávy
Firemní dárci
Firmy, které straně podle jejích výročních zpráv darovaly
- Spolek pro podporu liberální demokracie ČR3 dary, naposledy 20258 mil. Kč
- VINAMET CZ s.r.o.4 dary, naposledy 2023640 000 Kč
- POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.3 dary, naposledy 2025600 000 Kč
- VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků4 dary, naposledy 2024576 300 Kč
- Hotel Hluboký dvůr, s.r.o.3 dary, naposledy 2022400 750 Kč
- Lidový spolek Olomouc, z.s.1 dar, naposledy 2022400 000 Kč
- SANS SOUCI, s.r.o.1 dar, naposledy 2017400 000 Kč
- KALÁB - invest, s.r.o.5 darů, naposledy 2024400 000 Kč
- ITTEC, s.r.o.1 dar, naposledy 2019350 000 Kč
- SEGBO a.s.1 dar, naposledy 2017350 000 Kč
- MÁLEK & PARTNERS, s.r.o.4 dary, naposledy 2024320 000 Kč
- PASSERINVEST GROUP, a.s.4 dary, naposledy 2020300 000 Kč
Zdroj: výroční finanční zprávy strany, ÚDHPSH. Jen dary od firem; dary od lidí ani převody od jiných stran neukazujeme. Roky podané jen na papíře v datech nejsou.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 7 · nafta 3 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 12. 1976Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 602 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fwkj5uy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00442704
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Politická strana nebo hnutíRejstřík politických stranaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Karlovo náměstí 317/5, Nové Město (Praha 2), 12000 Praha
- ADLER AQUATICO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- Ambiso s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- ANGEL HELPERS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- AO SERVICES International s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péčeSpolek · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00442704
- Právní forma
- Politická strana, politické hnutí
- Hlavní činnost
- Činnosti politických stran a organizací
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 12. 1976
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KDU-ČSL
Otázky
Časté otázky o firmě KDU-ČSL
Kdy vznikla firma KDU-ČSL?
Kolik zaměstnanců má KDU-ČSL?
Kde sídlí KDU-ČSL?
Jaké je IČO firmy KDU-ČSL?
Jakou datovou schránku má KDU-ČSL?
Je KDU-ČSL spolehlivý plátce DPH?
Čím se KDU-ČSL zabývá?
Je KDU-ČSL aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu