Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Sprint Office s.r.o., vlastní Sprint Office s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 8
- MiOn Investment s.r.o.jednatel · od 2016 · do 2026
- Ing. Eva Ondrováprokura · od 2018 · do 2026 · nar. 1990 · Horní Nětčicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Eva Kudláčkováprokura · od 2016 · do 2018 · nar. 1990 · Horní Nětčicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Ondrajednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1985 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
- Lenka Pisklákovájednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1989 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
- MiOn Investment s.r.o.společník · od 2016 · do 2026
- Lenka Pisklákováspolečník · od 2013 · do 2016 · nar. 1989 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Ondraspolečník · od 2013 · do 2016 · nar. 1985 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
New Wave Service s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
New Wave Service s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 136 z 1 631firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 679 z 2 383 firem oboru v Ostravě
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 301 firemsídlí na stejné adrese
- 885 100 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,2 mil. Kčv 17 dotacích z veřejných rozpočtů, 92 % z fondů EU
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Ostravě · 1 631 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 136
- Ve stejném pásmu
- 389
- Větších
- 106
Ročník 2013
Z 1 999 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 1 976. New Wave Service s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- New Wave Service s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- VD AMOS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1989
- OK - CONSULT, spol. s ručením omezeným /spol. s r.o./1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DIMEX, s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PST-Invest, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- HYNEK, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- FIN-PARTNER, účetnictví-daně-poradenství, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Elektroodbyt - Ostrava, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 885 100 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky7 smluv885 100 Kč
- Spring Walk advokátní kancelář s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
- Okresní hospodářská komora Přerov1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu216 000 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. OTA-CO-9000332/2020uzavřena 8. 4. 2020cena neuvedena
- Smlouva o poskytování služebuzavřena 2. 3. 2020cena neuvedena
- Dodatek č. 1 k dohodě o vytvoření SÚPMuzavřena 10. 10. 2018105 000 Kč
- Dohoda SÚPMuzavřena 27. 2. 201890 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvkuuzavřena 20. 12. 2017202 500 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
17 dotací za 3,2 mil. Kč (2014–2021), 92 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 3 mil. Kčnárodní zdroje · 244 750 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky11 dotací2,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace384 000 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace244 750 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2016PRA-JZ-23/2016Úřad práce České republiky432 000 KčEU
- 2150003843Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2110002099Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202157 760 Kč
- 2101005480Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214 245 Kč
- 2002000707Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20204 245 Kč
- PRA-SZ-84/2018Úřad práce České republiky · 2018210 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 2. 2026Odchod z vedeníMiOn Investment s.r.o. (jednatel)
- 18. 2. 2026Nový ve vedeníSprint Office s.r.o. (jednatel)
- 18. 2. 2026Odchod z vedeníIng. Eva Ondrová (prokura)
- 18. 2. 2026Odchod společníkaMiOn Investment s.r.o.
- 18. 2. 2026Nový společníkSprint Office s.r.o. – 100 %
- 1. 8. 2018Nový ve vedeníIng. Eva Ondrová (prokura)
- 1. 8. 2018Odchod z vedeníIng. Eva Kudláčková (prokura)
- 24. 11. 2016Nový ve vedeníIng. Eva Kudláčková (prokura)
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 24. 11. 2016Odchod společníkaLenka Piskláková
- 24. 11. 2016Odchod společníkaMichal Ondra
- 24. 11. 2016Nový společníkMiOn Investment s.r.o. – 100 %
- 24. 11. 2016Změna základního kapitálu200 000 → 500 000 Kč
- 14. 10. 2016Odchod z vedeníMichal Ondra (jednatel)
- 14. 10. 2016Nový ve vedeníMiOn Investment s.r.o. (jednatel)
- 27. 9. 2016Odchod z vedeníLenka Piskláková (jednatel)
- 2. 5. 2013PřesídleníOlomouc → Ostrava
- 20. 2. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 999 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3tvrh8r
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01416804
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sládkova 372/8, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- 06GCBD s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 111 FAJANA CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 1. ČESKÁ UNIE ZAMĚSTNANCŮ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ACADEMEE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- Ada DekýšováZahraniční fyzická osoba · od 2018 · 0 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01416804
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 2. 2013
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy New Wave Service s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě New Wave Service s.r.o.
Kdy vznikla firma New Wave Service s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má New Wave Service s.r.o.?
Kde sídlí New Wave Service s.r.o.?
Jaké je IČO firmy New Wave Service s.r.o.?
Jakou datovou schránku má New Wave Service s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy New Wave Service s.r.o.?
Komu patří New Wave Service s.r.o.?
Je New Wave Service s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se New Wave Service s.r.o. zabývá?
Je New Wave Service s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu