Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9,3 mil. | 1,1 mil. | 5,7 mil. |
| 2024 | 8,3 mil. | 557 000 | 4,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 1 závěrka; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Furko, vlastní Tomáš Furko (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CADsys s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CADsys s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 052 z 4 130firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 3 174 z 6 567 firem oboru v Brně
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 527 994 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně · 4 130 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 052
- Ve stejném pásmu
- 685
- Větších
- 393
- 03 052
- 1 - 5tato firma685
- 6 - 9152
- 10 - 19126
- 20 - 2430
- 25 - 4944
- 50 - 9924
- 100 - 19914
- 250 - 4992
- 500 - 9991
Ročník 2013
Z 1 901 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 1 885. CADsys s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- CADsys s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Dodavatelsko inženýrský podnik ekologických zařízení spol. s r.o., zkráceně DIPEZ spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- D I V Y P, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- R E D I S - spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- AIS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BOOS a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- EkoINPROS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SAMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 527 994 Kč, nejvíc s Střední škola stavební Třebíč (29 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední škola stavební Třebíč2 smlouvy151 000 Kč
- ČESKÁ TELEVIZE2 smlouvy127 004 Kč
- Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola1 smlouva88 540 Kč
- Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel, Praha 1, U Půjčovny 92 smlouvy81 170 Kč
- Správa železnic, státní organizace1 smlouva80 280 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka - Software SketchUP Prouzavřena 18. 8. 202671 432 Kč
- Objednávka - Software SkechUp PROuzavřena 15. 8. 202555 572 Kč
- SketchUp + V-RAY - obnova licencí 2024/2025uzavřena 14. 11. 202480 280 Kč
- SketchUp Pro 2024 Cz - škola, Předplatné, 1 rokuzavřena 29. 8. 202444 300 Kč
- SketchUp Pro 2022 EDU - předplatné na rok 2023, 25 místuzavřena 9. 1. 202336 870 Kč
- Kupní smlouva č. 2022/11/001 ze dne 21.11.2022 na nákup licencí SketchUp Pro EDU na jeden rok v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu Učíme se ze života pro život 2, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0020364uzavřena 23. 11. 202288 600 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 27. 3. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 901 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 13. 9. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
qcas7j8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01536770
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01536770
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 3. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CADsys s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CADsys s.r.o.
Kdy vznikla firma CADsys s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CADsys s.r.o.?
Kde sídlí CADsys s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CADsys s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CADsys s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CADsys s.r.o.?
Komu patří CADsys s.r.o.?
Je CADsys s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CADsys s.r.o. zabývá?
Je CADsys s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu