Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6,2 mil. | −863 000 | 0 |
| 2024 | 6,7 mil. | 735 000 | 0 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Minář, vlastní hlavně Jan Minář (50 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Jan Minář50 %od 2015 · nar. 1992 · Lanškroun · vklad 100 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- GOURMET FINANCE s.r.o.50 %od 2020 · vklad 100 000 Kč
Dříve ve firmě · 6
- Jan Minářjednatel · od 2013 · do 2026 · nar. 1966 · Lanškrounjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Minářčlen statutárního orgánu · od 2013 · do 2015 · nar. 1966 · Lanškrounjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Minářspolečník · od 2013 · do 2019 · nar. 1966 · Lanškrounjiné firmy v rejstříku nemá
- Miluše Minářováspolečník · od 2013 · do 2014 · nar. 1936 · Cotkytlejiné firmy v rejstříku nemá
- Natálie Minářováspolečník · od 2014 · do 2015 · Lanškroun
- Mario Ryšavýspolečník · od 2019 · do 2020 · nar. 1992 · Tatenicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GOURMET LOUNGE s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
GOURMET LOUNGE s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 7 322 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 9 328 z 21 429 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 285 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 771 665 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 60 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 7 322
- Ve stejném pásmu
- 922
- Větších
- 1 812
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9tato firma922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2013
Z 3 222 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 3 084. GOURMET LOUNGE s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- GOURMET LOUNGE s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- KMC spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RICAPS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Oddech s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- SKALKA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AUTOPLACE, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- "Restaurant Na staré faře", spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- U sv. Valentina, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABF-CO-3011742/2020 ze dne 21. 4. 2020uzavřena 5. 5. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus - dodatek.uzavřena 23. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 24. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 771 665 Kč (2014–2021), 60 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 463 955 Kčnárodní zdroje · 307 710 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace463 955 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace307 710 Kč
Poslední dotace
- 2150014026Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2110005873Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202188 800 Kč
- 2101019369Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202120 205 Kč
- 2002023110Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202020 205 Kč
- 56/2014/46Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014263 107 KčEU
- 30/2014/46Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014200 848 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2018–2023
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 3. 2026Odchod z vedeníJan Minář (jednatel)
- 10. 3. 2026Nový ve vedeníJan Minář (jednatel)
- 9. 6. 2020Odchod společníkaMario Ryšavý
- 9. 6. 2020Nový společníkGOURMET FINANCE s.r.o. – 50 %
- 18. 4. 2019Odchod společníkaJan Minář
- 18. 4. 2019Nový společníkMario Ryšavý – 50 %
- 29. 7. 2015Odchod z vedeníJan Minář (člen statutárního orgánu)
- 29. 7. 2015Nový společníkJan Minář – 50 %
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 29. 7. 2015Odchod společníkaNatálie Minářová
- 13. 10. 2014Nový společníkNatálie Minářová – 50 %
- 13. 10. 2014Odchod společníkaMiluše Minářová
- 13. 10. 2014Změna názvuGurmet MM Gastro s.r.o. → GOURMET LOUNGE s.r.o.
- 8. 4. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 222 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6yftgbh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01563114
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plzeňská 1270/97, Košíře, 15000 Praha
- 1.sailor s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- 3grafic s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1997Aktivní
- 5J Star s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- A.B. FIRE consulting s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ACC HOT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01563114
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 4. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GOURMET LOUNGE s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GOURMET LOUNGE s.r.o.
Kdy vznikla firma GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Kde sídlí GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Komu patří GOURMET LOUNGE s.r.o.?
Je GOURMET LOUNGE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GOURMET LOUNGE s.r.o. zabývá?
Je GOURMET LOUNGE s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu