Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −500 000 |
| 2024 | – | – | −439 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−500 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Jan Gonsior, vlastní Mgr. Jan Gonsior (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Petr Kubnýjednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1973 · Kobeřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Maňasovájednatel · od 2013 · do 2020 · nar. 1962 · Chýnějiné firmy v rejstříku nemá
- FIRMIN Praha s.r.o.společník · od 2013 · do 2020
- Petr Kubnýspolečník · od 2020 · do 2022 · nar. 1973 · Kobeřicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Good Climate s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Good Climate s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 490 z 1 018firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 575 z 1 755 firem oboru v Ostravě
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 158 769 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Ostravě · 1 018 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 490
- Ve stejném pásmu
- 338
- Větších
- 190
Ročník 2013
Z 1 498 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 1 433. Good Climate s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Good Climate s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě1 - 5 zaměstnancůod 1972
- KAVOST spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ELPROM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROAL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MARCOR s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- VODOSTAV OSTRAVA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- SPAN s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 158 769 Kč, nejvíc s Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace2 smlouvy158 769 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 10. 2022Odchod z vedeníPetr Kubný (jednatel)
- 13. 10. 2022Nový ve vedeníMgr. Jan Gonsior (jednatel)
- 13. 10. 2022Odchod společníkaPetr Kubný
- 13. 10. 2022Nový společníkMgr. Jan Gonsior – 100 %
- 13. 10. 2022PřesídleníOpava → Ostrava
- 24. 1. 2022PřesídleníPraha → Opava
- 13. 12. 2020Nový společníkPetr Kubný – 100 %
- 13. 12. 2020Odchod společníkaFIRMIN Praha s.r.o.
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 13. 12. 2020PřesídleníPraha
- 18. 11. 2020Nový ve vedeníPetr Kubný (jednatel)
- 18. 11. 2020Odchod z vedeníMarie Maňasová (jednatel)
- 15. 4. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 498 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qdutnpt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01591851
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lešetínská 676/68, Kunčice, 71900 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01591851
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 4. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Good Climate s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Good Climate s.r.o.
Kdy vznikla firma Good Climate s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Good Climate s.r.o.?
Kde sídlí Good Climate s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Good Climate s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Good Climate s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Good Climate s.r.o.?
Komu patří Good Climate s.r.o.?
Je Good Climate s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Good Climate s.r.o. zabývá?
Je Good Climate s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu