Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Hulenka a 1 další, vlastní hlavně Radim Adamec (50 %).
Statutární orgán
- Petr Hulenkajednatel · od 2013 · nar. 1977 · Horní Bludovicedalších 1 firma:1 aktivních
- Radim Adamecjednatel · od 2013 · nar. 1980 · Ostravadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Radim Adamec50 %od 2013 · nar. 1980 · Ostrava · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Hulenka50 %od 2013 · nar. 1977 · Ostrava · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Gastro Adagio s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Gastro Adagio s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 235 z 1 296firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 1 037 z 2 893 firem oboru v Ostravě
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 972 443 Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,7 mil. Kčv 12 dotacích z veřejných rozpočtů, 20 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 4 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Ostravě · 1 296 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 235
- Ve stejném pásmu
- 39
- Větších
- 22
Ročník 2013
Z 3 222 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 3 084. Gastro Adagio s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Gastro Adagio s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- František Chmelík25 - 49 zaměstnancůod 1990
- EDUKO Ostrava s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1999
- TASL, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2003
- Profi Gastro Catering LCH s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2004
- Bonsey And Evans s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2004
- PAMAX MORAVA s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2005
- Bernies Grill & Wine Restaurant s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 972 443 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky4 smlouvy972 443 Kč
- RBP, zdravotní pojišťovna5 smluvjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmu č. 1082465/25/Tuzavřena 29. 9. 2025600 443 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. OTA-C0-9006727 /2020uzavřena 9. 4. 2020cena neuvedena
- Smlouva o dodávce závodního stravováníuzavřena 27. 1. 2020cena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dodávce závodního stravováníuzavřena 30. 12. 2019 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o dodávce závodního stravováníuzavřena 19. 12. 2018cena neuvedena
- Dodávka závodního stravováníuzavřena 31. 12. 2017cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
12 dotací za 3,7 mil. Kč (2016–2022), 20 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 759 304 Kčnárodní zdroje · 3 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu9 dotací3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace759 304 Kč
Poslední dotace
- COVID - Nepokryté nákladyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady280 500 Kč
- 2150000669Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,5 mil. Kč
- 2110022270Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021824 952 Kč
- 2002029584Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202180 687 Kč
- 2101016471Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202180 687 Kč
- 2101016483Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202154 257 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 696 331 Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 29. 5. 2026 · do 31. 1. 2027Podnikové vzdělávání v Gastro Adagio s.r.o.Operační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský696 331 Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 4 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- RBP, zdravotní pojišťovna1 zakázka4 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · LPG 1 · nafta 1 · hybrid 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 10. 2013PřesídleníOstrava
- 11. 5. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 222 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
s43uqvi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01619071
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolská třída 2800/99, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- Euroclinic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Gastro Adagio Catering s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- NOVA-COMINVEST, s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 1998Aktivní
- PREMIUM TRADE EXPO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01619071
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, 56110
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 5. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Gastro Adagio s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Gastro Adagio s.r.o.
Kdy vznikla firma Gastro Adagio s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Gastro Adagio s.r.o.?
Kde sídlí Gastro Adagio s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Gastro Adagio s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Gastro Adagio s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Gastro Adagio s.r.o.?
Komu patří Gastro Adagio s.r.o.?
Je Gastro Adagio s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Gastro Adagio s.r.o. zabývá?
Je Gastro Adagio s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu