Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17,2 mil. | 10,3 mil. | 12,3 mil. |
| 2024 | 16,1 mil. | 9,8 mil. | 11,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Ježek a 1 další, vlastní hlavně TLM s.r.o. (50 %).
Statutární orgán
- Daniel Ježekjednatel · od 2014 · nar. 1972 · Prahadalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- Libor Hammerjednatel · od 2022 · nar. 1970 · Domažlicedalších 49 firem:49 aktivních
Společníci a akcionáři
- TLM s.r.o.50 %od 2025 · vklad 1 mil. Kč
- ANDROID a.s.40 %od 2013 · vklad 800 000 Kč
- Peraxa s.r.o.10 %od 2018 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 7
- Marek Hikljednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Jan Beckjednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1974 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Daniel Marešjednatel · od 2013 · do 2018 · nar. 1972 · Domažlicejiné firmy v rejstříku nemá
- Lukáš Zscherpjednatel · od 2013 · do 2013 · nar. 1980 · Třemošnájiné firmy v rejstříku nemá
- Compania Tenedora s.r.o.společník · od 2013 · do 2013
- TOP TANK s.r.o.společník · od 2013 · do 2025
- Marek Schleissspolečník · od 2013 · do 2018 · nar. 1973 · Domažlicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Tilbake s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Tilbake s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 555 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 36 615 z 75 390 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 128 firemsídlí na stejné adrese
- 1 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 101 400 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 60 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 555
- Ve stejném pásmu
- 15 937
- Větších
- 2 944
- 04 555
- 1 - 5tato firma15 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2013
Z 6 347 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 5 701. Tilbake s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Tilbake s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo AVIA Praha1 - 5 zaměstnancůod 1959
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1972
- Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Bytový podnik v Praze 8, státní podnik " v likvidaci "1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Sportovní stavby, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1981
- PHOENIX PRAHA a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1981
- SOLID správa nemovitostí Praha a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 101 400 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2160005115Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021101 400 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 1. 2025Odchod společníkaTOP TANK s.r.o.
- 4. 1. 2025Nový společníkTLM s.r.o. – 50 %
- 23. 7. 2024Změna základního kapitálu8 262 000 → 2 000 000 Kč
- 1. 12. 2022Nový ve vedeníLibor Hammer (jednatel)
- 1. 12. 2022Odchod z vedeníMarek Hikl (jednatel)
- 1. 7. 2020Odchod z vedeníBc. Jan Beck (jednatel)
- 1. 7. 2020Nový ve vedeníMarek Hikl (jednatel)
- 3. 12. 2018Nový společníkPeraxa s.r.o. – 10 %
Celá historie · další 14Skrýt starší
- 3. 12. 2018Odchod společníkaMarek Schleiss
- 16. 2. 2018Odchod z vedeníDaniel Mareš (jednatel)
- 16. 2. 2018Nový ve vedeníBc. Jan Beck (jednatel)
- 13. 8. 2014PřesídleníPlzeň → Praha
- 30. 6. 2014Nový ve vedeníDaniel Ježek (jednatel)
- 18. 12. 2013Nový společníkANDROID a.s. – 40 %
- 18. 12. 2013Změna základního kapitálu7 456 000 → 8 262 000 Kč
- 11. 12. 2013Změna základního kapitálu200 000 → 7 456 000 Kč
- 9. 9. 2013Odchod společníkaCompania Tenedora s.r.o.
- 9. 9. 2013Nový společníkTOP TANK s.r.o. – 90 %
- 9. 9. 2013Nový společníkMarek Schleiss – 10 %
- 3. 9. 2013Odchod z vedeníLukáš Zscherp (jednatel)
- 3. 9. 2013Nový ve vedeníDaniel Mareš (jednatel)
- 10. 6. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 347 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9fpvmvt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01759311
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Janáčkovo nábřeží 1153/13, Smíchov, 15000 Praha
- Adamado s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ASPEKO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- AUTODÍLY MEINDL, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BEST, spedice, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- BIOPROJEKT SOLUTIONS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01759311
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 6. 2013
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Tilbake s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Tilbake s.r.o.
Kdy vznikla firma Tilbake s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Tilbake s.r.o.?
Kde sídlí Tilbake s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Tilbake s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Tilbake s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Tilbake s.r.o.?
Komu patří Tilbake s.r.o.?
Je Tilbake s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Tilbake s.r.o. zabývá?
Je Tilbake s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu