Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 20,4 mil. | 509 000 | 3,6 mil. |
| 2024 | 20,8 mil. | 259 000 | 3,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Šnobl a 1 další, vlastní hlavně Martin Šnobl (50 %).
Statutární orgán
- Martin Šnobljednatel · od 2013 · nar. 1968 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Kotasjednatel · od 2013 · nar. 1974 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
Společníci a akcionáři
- Martin Šnobl50 %od 2013 · nar. 1968 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Kotas50 %od 2013 · nar. 1974 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 5 firem:5 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
S.K. cafe, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
S.K. cafe, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 429 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 9 132 z 21 429 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 155 460 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 613 400 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 429
- Ve stejném pásmu
- 380
- Větších
- 247
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49tato firma380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2013
Z 3 222 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 3 084. S.K. cafe, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- S.K. cafe, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- NONET s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- U Pivrnce s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- RUBIKON spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- AUVIEX, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- SNAKE spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- U císařů, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- itamex - food s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 155 460 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 smlouvy155 460 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−2 685 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek46 830 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-9002702/2020 ze dne 6. 4. 2020uzavřena 31. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 29. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 1. 4. 2020155 460 Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cílového programu Antivirusuzavřena 19. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 613 400 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101034978Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021165 000 Kč
- 2002031249Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021165 000 Kč
- 2110011442Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021118 400 Kč
- 2001017472Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020165 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 24. 7. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 222 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
bznw8s6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01925776
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01925776
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 7. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy S.K. cafe, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě S.K. cafe, s.r.o.
Kdy vznikla firma S.K. cafe, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má S.K. cafe, s.r.o.?
Kde sídlí S.K. cafe, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy S.K. cafe, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má S.K. cafe, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy S.K. cafe, s.r.o.?
Komu patří S.K. cafe, s.r.o.?
Je S.K. cafe, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se S.K. cafe, s.r.o. zabývá?
Je S.K. cafe, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu