Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 4,5 mil. | 37,4 mil. |
| 2024 | – | 4,7 mil. | 32,9 mil. |
| 2023 | 42,9 mil. | 4,7 mil. | 28,3 mil. |
| 2022 | 42,5 mil. | 4,3 mil. | 23,6 mil. |
| 2021 | 42,3 mil. | 4,1 mil. | 19,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dušan Vostal a 1 další, vlastní hlavně Dušan Vostal (50 %).
Statutární orgán
- Dušan Vostaljednatel · od 2013 · nar. 1960 · Opavajiné firmy v rejstříku nemá
- Magda Vostalovájednatel · od 2013 · nar. 1965 · Opavajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Dušan Vostal50 %od 2013 · nar. 1960 · Opava · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Magda Vostalová50 %od 2013 · nar. 1965 · Opava · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DUMAG barvy s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DUMAG barvy s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 178 z 215firem oboru v Opavě s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 132 z 662 firem oboru v Opavě
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 426 208 Kč14 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 2 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Opavě · 215 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 178
- Ve stejném pásmu
- 13
- Větších
- 24
Ročník 2013
Z 8 393 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 7 648. DUMAG barvy s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Opavě, nejpodobnější velikostí
Všechny- DUMAG barvy s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- FAU s. r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- LOSERT spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1995
- PKV PLUS s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2000
- MONTEGO.CZ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2001
- ROTOMAX, a.s.6 - 9 zaměstnancůod 2004
- Acomp s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2005
- FS IMPORT-EXPORT s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
14 smluv za 426 208 Kč, nejvíc s Statutární město Opava (25 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Opava1 smlouva107 415 Kč
- Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace1 smlouva100 000 Kč
- Vězeňská služba České republiky1 smlouva94 214 Kč
- Správa státních hmotných rezerv1 smlouva67 020 Kč
- Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj1 smlouva55 559 Kč
- Město Kravaře2 smlouvy2 000 Kč
Poslední smlouvy
- Barvy, lakyuzavřena 28. 1. 2026100 000 Kč
- Objednávka na malířské potřebyuzavřena 5. 1. 20262 000 Kč s DPH
- Celoroční objednávka - 2026 - odběr zboží a materiáluuzavřena 20. 11. 2025cena neuvedena
- Objednávka - malířský materiáluzavřena 27. 8. 202594 214 Kč
- Celoroční objednávka na odběr zboží a materiáluuzavřena 11. 11. 2024cena neuvedena
- objednávka: stěrky na podlahu, 500ks + násadyuzavřena 25. 9. 2024107 415 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 7. 8. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 393 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jwqxt6m
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01944924
Finanční úřad · Územní pracoviště v Opavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01944924
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Příprava staveniště, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Činnosti reklamních agentur, Pronájem videokazet a disků, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 8. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DUMAG barvy s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DUMAG barvy s.r.o.
Kdy vznikla firma DUMAG barvy s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DUMAG barvy s.r.o.?
Kde sídlí DUMAG barvy s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DUMAG barvy s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DUMAG barvy s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DUMAG barvy s.r.o.?
Komu patří DUMAG barvy s.r.o.?
Je DUMAG barvy s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DUMAG barvy s.r.o. zabývá?
Je DUMAG barvy s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Opavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu