Shrnutí · spočítáno z registrů
Armáda spásy - církev v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 314 z 437firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 358 z 878 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 3,5 mil. Kč34 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,5 mil. Kčv 11 dotacích z veřejných rozpočtů, 50 % z fondů EU
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze · 437 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 314
- Ve stejném pásmu
- 55
- Větších
- 68
- 0153
- 1 - 574
- 6 - 929
- 10 - 1943
- 20 - 2415
- 25 - 49tato firma55
- 50 - 9932
- 100 - 19925
- 200 - 2494
- 250 - 4995
- 1000 - 14992
Ročník 2013
Z 157 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 150. Armáda spásy - církev je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Armáda spásy - církev25 - 49 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Středisko sociálních služeb Prahy 1325 - 49 zaměstnancůod 1991
- Diakonie Českobratrské církve evangelické25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Charita Praha - Holešovice25 - 49 zaměstnancůod 1992
- Rainbow Productions spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- Charita Praha - Chodov25 - 49 zaměstnancůod 1993
- DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú.25 - 49 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
34 smluv za 3,5 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (62 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky27 smluv2,2 mil. Kč
- Olomoucký kraj3 smlouvy506 100 Kč
- Statutární město Havířov2 smlouvy438 692 Kč
- Statutární město Ostrava2 smlouvy400 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Smlouva o nájmu části nemovité věci - prostoru sloužícího k podnikání - Komunitní centrum AS, ul. J. Seiferta 1483/8 Havířov438 692 Kč
- Vyhrazení SÚPM z RIP Šance na práci v Jihomoravském krajiuzavřena 21. 9. 2026112 500 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu plusuzavřena 28. 8. 2026144 000 Kč
- 2026 - Podpora aktivit směřujících k sociálnímu začleňování - Armáda spásy - církev - Smlouva o poskytnutí dotaceuzavřena 28. 5. 2026194 000 Kč
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o nájmu - komunitní centrum na ul. Jaroslava Seiferta 1483/8 Havířovuzavřena 23. 6. 2025 · dodatek621 566 Kč
- 2025 - Podpora aktivit směřujících k sociálnímu začleňování - Smlouva o poskytnutí dotaceuzavřena 5. 5. 2025164 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
11 dotací za 1,5 mil. Kč (2014–2019), 50 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 769 681 Kčnárodní zdroje · 768 360 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky9 dotací1,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace311 977 Kč
Poslední dotace
- OTA-JZ-52/2019Úřad práce České republiky · 2019360 000 KčEU
- OTA-V-26/2019Úřad práce České republiky · 201984 378 Kč
- PDUÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost38 046 KčEU
- OTA-SO-7/2019Úřad práce České republiky · 201935 640 KčEU
- SUA-SZ-114/2018Úřad práce České republiky · 2018120 000 KčEU
- OTA-JZ-175/2018Úřad práce České republiky · 201860 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 8 · LPG 4 · nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 25. 9. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 157 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9za78et
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ02144034
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Církev nebo náboženská společnostRejstřík církvíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Petržílkova 2565/23, Stodůlky (Praha 13), 15800 Praha
- ALOJIR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- ANAKAN s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Armáda spásy - misijníEvidované církevní právnické osoby · od 2020 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Armáda spásy - obchodní, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- Armáda spásy - servisní, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 02144034
- Právní forma
- Církve a náboženské společnosti
- Hlavní činnost
- Ostatní ambulantní nebo terénní sociální služby j. n.
- Další činnosti
- 88990, Činnosti náboženských organizací
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 9. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Armáda spásy - církev
Otázky
Časté otázky o firmě Armáda spásy - církev
Kdy vznikla firma Armáda spásy - církev?
Kolik zaměstnanců má Armáda spásy - církev?
Kde sídlí Armáda spásy - církev?
Jaké je IČO firmy Armáda spásy - církev?
Jakou datovou schránku má Armáda spásy - církev?
Je Armáda spásy - církev spolehlivý plátce DPH?
Čím se Armáda spásy - církev zabývá?
Je Armáda spásy - církev aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu