Lenka Hlaváčková v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Vichrova 1907, 28922 Lysá nad Labem
- Obec
- Lysá nad Labem
- Okres
- Nymburk · 24 940 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Na stejné adrese
Vichrova 1907, 28922 Lysá nad Labem
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Lysé nad Labem · 90 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 35
- Ve stejném pásmu
- 43
- Větších
- 12
Ročník 2014
Z 1 693 subjektů oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje 1 669. Lenka Hlaváčková je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Lysé nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Lenka Hlaváčková0 zaměstnancůod 2014Tato firma
- Jesus Saldana Navia0 zaměstnancůod 2024
- Mateřská škola Mašinka Lysá nad Labem, Sídliště 1512,151610 - 19 zaměstnancůod 2002
- Mateřská škola Pampeliška Lysá nad Labem,Sídliště 146410 - 19 zaměstnancůod 2002
- Základní škola T.G.Masaryka Lysá nad Labem Litol - Palackého 160, okres Nymburk10 - 19 zaměstnancůod 2002
- Středisko volného času Lysá nad Labem, p.o.10 - 19 zaměstnancůod 2023
- Mateřská škola Dráček Lysá nad Labem - Litol, Mírová 43020 - 24 zaměstnanci zaměstnancůod 2002
- NABUURS s.r.o.velikost neuvedenaod 1996
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 16. 9. 2014Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 693 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Lenka Hlaváčková?
Kolik zaměstnanců má Lenka Hlaváčková?
Kde sídlí Lenka Hlaváčková?
Jaké je IČO firmy Lenka Hlaváčková?
Čím se Lenka Hlaváčková zabývá?
Je Lenka Hlaváčková aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 03408957
- Sídlo
- Vichrova 1907, 28922 Lysá nad Labem
- Obec
- Lysá nad Labem
- Okres
- Nymburk
- Kraj
- Středočeský kraj
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání
- Zaměstnanci
- Bez zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 9. 2014
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 855
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0208
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Lysé nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu