Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 10,1 mil. | 11,4 mil. |
| 2024 | – | 6,9 mil. | 8,8 mil. |
| 2023 | – | 9,5 mil. | 10,8 mil. |
| 2022 | – | 11,8 mil. | 12,5 mil. |
| 2021 | – | 10,8 mil. | 11,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Vladimír Hodina, vlastní Ing. Vladimír Hodina (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Vladimír Hodina100 %od 2015 · nar. 1976 · Ostrava · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BEZVAPOSTELE s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
BEZVAPOSTELE s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 331 z 1 487firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 744 z 4 961 firem oboru v Ostravě
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 2,3 mil. Kč20 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 4 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě · 1 487 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 331
- Ve stejném pásmu
- 78
- Větších
- 78
Ročník 2015
Z 7 359 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 6 728. BEZVAPOSTELE s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- BEZVAPOSTELE s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- ATOS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- PROMET CZECH s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- AC plus s. r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- NANO Systems s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- Eurostar Ostrava spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- EX - TECHNIK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- EUREX MEDICA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
20 smluv za 2,3 mil. Kč, nejvíc s Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace1 smlouva349 000 Kč
- Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 42 smlouvy279 826 Kč
- Krajské ředitelství policie kraje Vysočina1 smlouva247 926 Kč
- Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa2 smlouvy230 413 Kč
- Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy2 smlouvy202 400 Kč
- Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 11 smlouva164 843 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017zhotovení jednolůžkových postelí vč. roštů a matrací - 40 ks349 000 Kč
- Dodávka postelí a matrací do domova mládežeuzavřena 28. 8. 2026164 843 Kč
- posteleuzavřena 10. 7. 2026110 400 Kč s DPH
- postel jednolůžko - masiv boroviceuzavřena 18. 6. 202692 000 Kč s DPH
- rohové postele s úložným prostoremuzavřena 13. 5. 202620 000 Kč s DPH
- 6x postel s vyklápěcím rošte Relaxin 90 x 200, masiv buk, včetně dopravyuzavřena 7. 10. 202554 496 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2026–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 15. 6. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 359 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 9. 11. 2022 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
uah5kda
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04167121
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04167121
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Další činnosti
- Ostatní poskytování úvěrů
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 6. 2015
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BEZVAPOSTELE s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BEZVAPOSTELE s.r.o.
Kdy vznikla firma BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Kde sídlí BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Komu patří BEZVAPOSTELE s.r.o.?
Je BEZVAPOSTELE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BEZVAPOSTELE s.r.o. zabývá?
Je BEZVAPOSTELE s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu