Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lenka Kvízová, vlastní Lenka Kvízová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Michal Skopaljednatel · od 2016 · do 2026 · nar. 1998 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Novosadovájednatel · od 2015 · do 2016 · nar. 1990 · Domaželicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Skopalspolečník · od 2016 · do 2026 · nar. 1998 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Adam Vančíkspolečník · od 2015 · do 2017 · nar. 1988 · Domaželicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Mamutov FUN, s. r. o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Mamutov FUN, s. r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 letv registru, od roku 2015
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 462 250 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 584 100 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 69 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 30 400 Kčdarovala straně Česká pirátská strana (2025)
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 22 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v obci Míčov-Sušice · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 2015
Z 667 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 655. Mamutov FUN, s. r. o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 462 250 Kč, nejvíc s Vlastivědné muzeum Jesenicka, příspěvková organizace (68 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vlastivědné muzeum Jesenicka, příspěvková organizace1 smlouva312 250 Kč
- Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s.1 smlouva300 000 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 584 100 Kč (2015–2021), 69 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 403 000 Kčnárodní zdroje · 181 100 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky3 dotace403 000 Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace93 600 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace87 500 Kč
Poslední dotace
- 2101028080Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202143 750 Kč
- COVID-UbytováníMinisterstvo pro místní rozvoj · 202093 600 Kč
- 2001000202Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202043 750 Kč
- SUA-SF-188/2016Úřad práce České republiky · 201685 000 KčEU
- SUA-SF-51/2016Úřad práce České republiky · 201678 000 KčEU
- PRA-SZ-53/2015Úřad práce České republiky · 2015240 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 28. 5. 2026Odchod společníkaMichal Skopal
- 28. 5. 2026Nový společníkLenka Kvízová – 100 %
- 28. 5. 2026PřesídleníStaré Město → Míčov-Sušice
- 27. 5. 2026Odchod z vedeníMichal Skopal (jednatel)
- 27. 5. 2026Nový ve vedeníLenka Kvízová (jednatel)
- 1. 12. 2022Změna názvuMamutov FUN s.r.o. → Mamutov FUN, s. r. o.
- 1. 12. 2022PřesídleníDomaželice → Staré Město
- 22. 12. 2017Odchod společníkaBc. Adam Vančík
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 8. 9. 2016Nový společníkMichal Skopal – 100 %
- 8. 9. 2016Změna základního kapitálu200 000 → 500 000 Kč
- 5. 9. 2016Nový ve vedeníMichal Skopal (jednatel)
- 5. 9. 2016Odchod z vedeníPetra Novosadová (jednatel)
- 26. 6. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 667 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
gse525r
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04202490
Finanční úřad · Územní pracoviště v Chrudimi
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Míčov-Sušice
- Okres
- Chrudim · 23 956 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zbyslavec, 53803 Míčov-Sušice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04202490
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem videokazet a disků, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Činnosti cestovních agentur a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 6. 2015
- Poslední změna
- 16. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mamutov FUN, s. r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě Mamutov FUN, s. r. o.
Kdy vznikla firma Mamutov FUN, s. r. o.?
Kolik zaměstnanců má Mamutov FUN, s. r. o.?
Kde sídlí Mamutov FUN, s. r. o.?
Jaké je IČO firmy Mamutov FUN, s. r. o.?
Jakou datovou schránku má Mamutov FUN, s. r. o.?
Kdo je ve vedení firmy Mamutov FUN, s. r. o.?
Komu patří Mamutov FUN, s. r. o.?
Je Mamutov FUN, s. r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Mamutov FUN, s. r. o. zabývá?
Je Mamutov FUN, s. r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v obci Míčov-Sušice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu