Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 31 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Suchomel, vlastní Michal Suchomel (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
eMISA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
eMISA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 944 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 7 904 z 21 460 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 600 000 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 716 738 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 944
- Ve stejném pásmu
- 3 405
- Větších
- 2 767
- 03 944
- 1 - 5tato firma3 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2015
Z 3 119 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 2 970. eMISA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- eMISA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- DDS - DNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- APRA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- J.M.T. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NEMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SANTORI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Töpfer a bratr spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRANS EXIM,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 600 000 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv600 000 Kč
Poslední smlouvy
- D O D A T E K č. 1 k dohodě o zřízení pracovního místa pro osobu se zdravotním postižením a poskytnutí příspěvku č. CLA-P-1/2025 ze dne 27. 2. 2025uzavřena 20. 5. 2025300 000 Kč
- D O H O D A o zřízení pracovního místa pro osobu se zdravotním postižením a poskytnutí příspěvku č. CLA-P-1/2025uzavřena 27. 2. 2025300 000 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-3011243/2020 ze dne 20. 4. 2020uzavřena 6. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-3011243/2020 ze dne 20. 4. 2020uzavřena 30. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 21. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 716 738 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150013900Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021481 950 Kč
- 2110020878Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021234 788 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 3. 2025Změna názvuSWH Production s.r.o. → eMISA s.r.o.
- 28. 7. 2022Odchod z vedeníFrantišek Křimský (jednatel)
- 8. 10. 2020Nový ve vedeníFrantišek Křimský (jednatel)
- 29. 6. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 119 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xu355yq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04205910
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Netřebská 277/42, Ruzyně, 16100 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04205910
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Truhlářské práce, Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin, Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin, 43340, Malířské a natěračské práce, Maloobchod s nápoji, 56110 a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 6. 2015
- Poslední změna
- 30. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy eMISA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě eMISA s.r.o.
Kdy vznikla firma eMISA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má eMISA s.r.o.?
Kde sídlí eMISA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy eMISA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má eMISA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy eMISA s.r.o.?
Komu patří eMISA s.r.o.?
Je eMISA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se eMISA s.r.o. zabývá?
Je eMISA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu