Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Kateřina Rutarová a 2 další.
Statutární orgán
- Ing. Kateřina Rutarovámístopředseda rady spolku · od 2015 · nar. 1980 · Valašské Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jana Volfovápředseda rady spolku · od 2015 · nar. 1970 · Valašské Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Kalivodapokladník · od 2015 · nar. 1972 · Valašské Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Lesní škola Včelka, z.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
Lesní škola Včelka, z.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 letna trhu, déle než 45 z 199 firem oboru ve Valašském Meziříčí
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 199aktivních firem v oboru ve Valašském Meziříčí
- 501 780 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4,4 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 19 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů ve Valašském Meziříčí · 32 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2015
Z 3 036 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 2 803. Lesní škola Včelka, z.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Valašském Meziříčí, nejpodobnější velikostí
- Lesní škola Včelka, z.s.velikost neuvedenaod 2015Tato firma
- Pobočka České silniční společnosti při Správa a údržba silnic Valašské Meziříčívelikost neuvedenaod 1990
- ZO OSŽ ČD DEPO Valašské Meziříčívelikost neuvedenaod 1990
- ZÁKLADNÍ ODBOROVÁ ORGANIZACE HVĚZDÁRNY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍvelikost neuvedenaod 1990
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu 3.osada Valašské Meziříčívelikost neuvedenaod 1990
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Valašské Meziříčí - II.osadavelikost neuvedenaod 1990
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Valašské Meziříčí Potůčkyvelikost neuvedenaod 1990
- Federace strojvůdců České republiky, základní organizace Valašské Meziříčívelikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 501 780 Kč, nejvíc s Fond dalšího vzdělávání (70 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fond dalšího vzdělávání10 smluv352 020 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva149 760 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 18. 12. 2019149 760 Kč s DPH
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 25. 2. 201935 202 Kč
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 5. 2. 201935 202 Kč
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 14. 1. 201935 202 Kč
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 13. 11. 201835 202 Kč
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 13. 11. 201835 202 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 4,4 mil. Kč (2016–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Rodiče, do práce! IIMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2019 · Operační program Zaměstnanost2,5 mil. KčEU
- Rodiče, do práce!Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2016 · Operační program Zaměstnanost2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 6. 2. 2021Odchod z vedeníIng. Kateřina Kalivodová (místopředseda rady spolku)
- 7. 8. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 036 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
1 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
q4nujyy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Valašském Meziříčí
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Okres
- Vsetín · 31 187 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04255976
- Právní forma
- Spolek
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 7. 8. 2015
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Lesní škola Včelka, z.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Lesní škola Včelka, z.s.
Kdy vznikla firma Lesní škola Včelka, z.s.?
Kolik zaměstnanců má Lesní škola Včelka, z.s.?
Kde sídlí Lesní škola Včelka, z.s.?
Jaké je IČO firmy Lesní škola Včelka, z.s.?
Jakou datovou schránku má Lesní škola Včelka, z.s.?
Kdo je ve vedení firmy Lesní škola Včelka, z.s.?
Je Lesní škola Včelka, z.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Lesní škola Včelka, z.s. zabývá?
Je Lesní škola Včelka, z.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů ve Valašském Meziříčí?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu