Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Gnojek a 1 další, vlastní hlavně Jiří Gnojek (50 %).
Statutární orgán
- Jiří Gnojekjednatel · od 2015 · nar. 1984 · Velká Bystřicedalších 3 firmy:3 aktivních
- Martina Gnojekjednatel · od 2015 · nar. 1978 · Velká Bystřicedalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jiří Gnojek50 %od 2015 · nar. 1984 · Jevišovka · vklad 100 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Martina Gnojek50 %od 2022 · nar. 1978 · Velká Bystřice · vklad 100 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Martina Bílkovájednatel · od 2015 · do 2022 · nar. 1978 · Velká Bystřicejiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Zdeněk Mylerjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1966 · Pelhřimovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martina Bílkováspolečník · od 2015 · do 2022 · nar. 1978 · Velká Bystřicejiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Zdeněk Mylerspolečník · od 2017 · do 2019 · nar. 1966 · Pelhřimovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 letv registru, od roku 2015
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 31 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 150 Kč
- 141 mil. Kč165 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 67,3 mil. Kčv 19 dotacích z veřejných rozpočtů, 0 % z fondů EU
- 41 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 84 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v obci Bohuňovice · 4 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 2015
Z 199 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 183. Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Bohuňovice, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
165 smluv za 141 mil. Kč, nejvíc s Český statistický úřad.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Český statistický úřad5 smluv20,5 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje1 smlouva12,4 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Náchod a.s.13 smluv11,8 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje5 smluv11,5 mil. Kč
- Moravský zemský archiv v Brně14 smluv10,8 mil. Kč
- Městská část Praha 21 smlouva8,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o poskytování strážních a informačních služeb v budově ČSÚ v Praze13,7 mil. Kč
- Poskytování služeb ostrahy a zajištění recepční a informační službyuzavřena 23. 9. 2026893 Kč s DPH
- Dodatek č. 3 ke Smlouvě o poskytování služeb - navýšení cenyuzavřena 15. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě o poskytování služeb - navýšení cenyuzavřena 15. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o narovnáníuzavřena 6. 10. 2026cena neuvedena
- Smlouva o poskytování služeb - Fyzická ostraha objektů a připojení k pultu centrální ochranyuzavřena 14. 9. 20262,3 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
19 dotací za 67,3 mil. Kč (2016–2020); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 234 000 Kčnárodní zdroje · 67,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-0f8c6825f5ccÚřad práce České republiky · 20206,8 mil. Kč
- OLA-T-94/2019Úřad práce České republiky · 20195,9 mil. Kč
- OLA-T-178/2019Úřad práce České republiky · 20195,8 mil. Kč
- OLA-T-8/2019Úřad práce České republiky · 20195,7 mil. Kč
- OLA-T-266/2019Úřad práce České republiky · 20195,7 mil. Kč
- OLA-T-271/2018Úřad práce České republiky · 20185,9 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
41 vyhraných zakázek za 84 mil. Kč od 20 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Moravský zemský archiv v Brně5 zakázek8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky5 zakázek1,9 mil. Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci4 zakázky328 174 Kč
- Český statistický úřad3 zakázky23,2 mil. Kč
- Národní památkový ústav3 zakázky617 Kč
- Generální finanční ředitelství3 zakázky223 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Poskytování ostrahy a informačních služeb v budově úřadu ČSÚ v PrazeČeský statistický úřad · 6 nabídek13,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Ostraha areálu Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského krajeOblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje12,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Zajištění ostrahy objektů ON Kolín, a.s.Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje10,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Poskytování ostrahy v budově KS v BrněČeský statistický úřad · 6 nabídek5,4 mil. Kč
- podlimitní · 2021Zajištění komplexních služeb ostrahy a recepce objektů MSIC OstravaMoravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.4,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Poskytování ostrahy v budově KS v BrněČeský statistický úřad4,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- OBSLUHA NA VRÁTNICI (m/ž)6 míst
- Ostraha (m/ž)6 míst
- Ostraha (M/Ž)6 míst
- Úklid (m/ž)6 míst
- Obsluha na vrátnici (M/Ž)2 místa
- Obsluha vrátnice (M/Ž)2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 22. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 6. 2022Odchod z vedeníMartina Bílková (jednatel)
- 30. 6. 2022Odchod společníkaMartina Bílková
- 30. 6. 2022Nový společníkMartina Gnojek – 50 %
- 4. 11. 2020PřesídleníOlomouc → Bohuňovice
- 4. 10. 2019Odchod společníkaing. Zdeněk Myler
- 19. 9. 2019Odchod z vedeníing. Zdeněk Myler (jednatel)
- 8. 8. 2017Nový ve vedeníing. Zdeněk Myler (jednatel)
- 8. 8. 2017Nový společníking. Zdeněk Myler – 33.33 %
- 27. 12. 2016PřesídleníOlomouc
- 18. 9. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 199 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qyx86wq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04411676
Finanční úřad · Územní pracoviště v Olomouci
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Bohuňovice
- Okres
- Olomouc · 59 845 aktivních
- Kraj
- Olomoucký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pila 771, 78314 Bohuňovice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04411676
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Bezpečnostní a pátrací činnosti
- Další činnosti
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, 800
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 9. 2015
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Kde sídlí Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Komu patří Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.?
Je Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. zabývá?
Je Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v obci Bohuňovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu