Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 947 000 | 61 000 | 210 000 |
| 2021 | 0 | −2 000 | 149 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vasyl Novytskyi, vlastní VN Car s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Aniuta Kholivchukjednatel · od 2024 · do 2024 · nar. 2002 · Vlkošjiné firmy v rejstříku nemá
- Tetiana Novytskajednatel · od 2023 · do 2024 · nar. 1980 · Vlkošjiné firmy v rejstříku nemá
- Oldřich Luterajednatel · od 2022 · do 2023 · nar. 1977 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Pavelkajednatel · od 2015 · do 2022 · nar. 1989 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Pavelkaspolečník · od 2015 · do 2022 · nar. 1989 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
- Oldřich Luteraspolečník · od 2022 · do 2023 · nar. 1977 · Přerovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
OWIRO GROUP s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
OWIRO GROUP s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 518 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 10 letna trhu, déle než 22 054 z 65 961 firem oboru v Praze
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 1 214 firemsídlí na stejné adrese
- 1 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 73 508 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 518
- Ve stejném pásmu
- 1 120
- Větších
- 1 108
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 19tato firma1 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2015
Z 7 370 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 6 744. OWIRO GROUP s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- OWIRO GROUP s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- STROJIMPORT a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- ZTC electronic Praha, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- REAL, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Classic Cars Bohemia, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ANALYTIKA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- TEGOLA BOHEMIA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 73 508 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101004739Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202124 503 Kč
- 2002013002Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202024 503 Kč
- 2001003535Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202024 503 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 1. 2025PřesídleníPřerov → Praha
- 30. 12. 2024Odchod z vedeníAniuta Kholivchuk (jednatel)
- 30. 12. 2024Nový ve vedeníVasyl Novytskyi (jednatel)
- 6. 6. 2024Nový ve vedeníAniuta Kholivchuk (jednatel)
- 17. 5. 2024Odchod z vedeníTetiana Novytska (jednatel)
- 16. 12. 2023Odchod společníkaOldřich Lutera
- 16. 12. 2023Nový společníkTania&Roman s.r.o. – 100 %
- 1. 5. 2023Odchod z vedeníOldřich Lutera (jednatel)
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 1. 5. 2023Nový ve vedeníTetiana Novytska (jednatel)
- 28. 1. 2022Odchod z vedeníMartin Pavelka (jednatel)
- 28. 1. 2022Nový ve vedeníOldřich Lutera (jednatel)
- 28. 1. 2022Odchod společníkaMartin Pavelka
- 28. 1. 2022Nový společníkOldřich Lutera – 100 %
- 28. 1. 2022PřesídleníPřerov
- 16. 10. 2019PřesídleníPřerov
- 9. 11. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 370 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
r9ubpun
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04547730
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zenklova 24/54, Libeň (Praha 8), 18000 Praha
- 02VAM s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1. FFS Úžas z.s. v likvidaciSpolek · od 1998Aktivní
- 1more group cz s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 1. Pořešínský spolek biomasy z.s.Spolek · od 2025Aktivní
- 1.Ulrikh s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04547730
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 11. 2015
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy OWIRO GROUP s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě OWIRO GROUP s.r.o.
Kdy vznikla firma OWIRO GROUP s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má OWIRO GROUP s.r.o.?
Kde sídlí OWIRO GROUP s.r.o.?
Jaké je IČO firmy OWIRO GROUP s.r.o.?
Jakou datovou schránku má OWIRO GROUP s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy OWIRO GROUP s.r.o.?
Komu patří OWIRO GROUP s.r.o.?
Je OWIRO GROUP s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se OWIRO GROUP s.r.o. zabývá?
Je OWIRO GROUP s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu