Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Než zaplatíte fakturu
Ověření účtu v registru plátců DPH
Kde sídlí
Jizerská 316, 46362 Hejnice
- Obec
- Hejnice
- Okres
- Liberec · 45 464 aktivních
- Kraj
- Liberecký kraj
Na stejné adrese
Jizerská 316, 46362 Hejnice
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v obci Hejnice · 32 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 27
- Větších
- 5
Ročník 2016
Z 3 833 subjektů oboru zapsaných v roce 2016 dnes funguje 3 568. Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Hejnice, nejpodobnější velikostí
- Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfondsvelikost neuvedenaod 2016Tato firma
- ZO OS KOVO AUTOBRZDY HEJNICEvelikost neuvedenaod 1990
- Římskokatolická farnost Nové Město pod Smrkemvelikost neuvedenaod 1993
- Sdružení pro výstavbu plynovodu a plynofikaci obcívelikost neuvedenaod 1994
- Římskokatolická farnost Hejnicevelikost neuvedenaod 1995
- Frýdlantsko, z. s.velikost neuvedenaod 1999
- Zelení a pestřívelikost neuvedenaod 1999
- SRPŠ SOU lesnického Hejnicevelikost neuvedenaod 2000
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 26. 1. 2016Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 833 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds?
Kolik zaměstnanců má Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds?
Kde sídlí Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds?
Jaké je IČO firmy Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds?
Je Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds zabývá?
Je Nadační fond - Clam-Gallas - Stiftungsfonds aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 04580117
- Právní forma
- Nadační fond
- Obec
- Hejnice
- Okres
- Liberec
- Kraj
- Liberecký kraj
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 26. 1. 2016
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 9499
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0513
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v obci Hejnice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu