Rastislav Baláž v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Křižatky, 26701 Králův Dvůr
- Obec
- Králův Dvůr
- Okres
- Beroun · 25 633 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v obci Králův Dvůr · 67 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 33
- Větších
- 34
Ročník 2016
Z 1 884 subjektů oboru zapsaných v roce 2016 dnes funguje 1 846. Rastislav Baláž je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Králův Dvůr, nejpodobnější velikostí
Všechny- Rastislav Balážvelikost neuvedenaod 2016Tato firma
- hagné&didimos, s.r.o.velikost neuvedenaod 2017
- KINET AD s.r.o.velikost neuvedenaod 2022
- Foalo App s.r.o.velikost neuvedenaod 2026
- Multum s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2018
- FOGI design s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- Fotbal Králův Dvůr, s.r.o.20 - 24 zaměstnanci zaměstnancůod 2011
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 7. 3. 2016Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 884 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Rastislav Baláž?
Kolik zaměstnanců má Rastislav Baláž?
Kde sídlí Rastislav Baláž?
Jaké je IČO firmy Rastislav Baláž?
Čím se Rastislav Baláž zabývá?
Je Rastislav Baláž aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 04882687
- Sídlo
- Křižatky, 26701 Králův Dvůr
- Obec
- Králův Dvůr
- Okres
- Beroun
- Kraj
- Středočeský kraj
- Hlavní činnost
- Činnosti reklamních agentur
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 7. 3. 2016
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 73110
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0202
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v obci Králův Dvůr?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu