Petr Kalousek v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Na Pláni 1344, 56206 Ústí nad Orlicí
- Obec
- Ústí nad Orlicí
- Okres
- Ústí nad Orlicí · 28 652 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Ústí nad Orlicí · 60 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 20
- Ve stejném pásmu
- 24
- Větších
- 16
Ročník 2016
Z 1 690 subjektů oboru zapsaných v roce 2016 dnes funguje 1 623. Petr Kalousek je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Orlicí, nejpodobnější velikostí
VšechnyHistorie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 1. 8. 2016Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 690 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Petr Kalousek?
Kolik zaměstnanců má Petr Kalousek?
Kde sídlí Petr Kalousek?
Jaké je IČO firmy Petr Kalousek?
Čím se Petr Kalousek zabývá?
Je Petr Kalousek aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 05283272
- Právní forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Na Pláni 1344, 56206 Ústí nad Orlicí
- Okres
- Ústí nad Orlicí
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- Bez zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 8. 2016
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 4120
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0534
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Ústí nad Orlicí?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, aktualizováno 15. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu