Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | – | −211 000 | 634 000 |
| 2023 | – | 554 000 | 952 000 |
| 2022 | 5,5 mil. | 236 000 | 431 000 |
| 2021 | 4 mil. | 23 000 | 188 000 |
| 2020 | 4 mil. | 42 000 | 103 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Mach a 1 další, vlastní hlavně Ing. Martin Mach (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Martin Machjednatel společnosti · od 2017 · nar. 1986 · Hluboká nad Vltavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. a Ing. Petra Machovájednatel společnosti · od 2019 · nar. 1990 · Velešínjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Martin Mach50 %od 2017 · nar. 1986 · Hluboká nad Vltavou · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. a Ing. Petra Machová50 %od 2019 · nar. 1990 · Velešín · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
invida s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
invida s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 784 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 6 192 z 18 471 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 249 firemsídlí na stejné adrese
- 4 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 11,6 mil. Kč16 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 11 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 12,6 mil. Kč bez DPH
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 784
- Ve stejném pásmu
- 274
- Větších
- 265
- 08 868
- 1 - 51 629
- 6 - 9287
- 10 - 19tato firma274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 2017
Z 2 473 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 459. invida s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- invida s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Jepaz Elektronika spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ATREA spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MS plan s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- GEODING, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- DOMY spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- SOFIM, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Československý Lloyd spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
16 smluv za 11,6 mil. Kč, nejvíc s BYTES Tábor s.r.o. (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- BYTES Tábor s.r.o.3 smlouvy4,3 mil. Kč
- Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 134 smlouvy3 mil. Kč
- Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 1121 smlouva1,6 mil. Kč
- Dům dětí a mládeže, Písek, Švantlova 23941 smlouva882 117 Kč
- Obec Ostrolovský Újezd1 smlouva874 804 Kč
- Univerzita Pardubice2 smlouvy782 400 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Pořízení nábytku do odborných učeben a kabinetů v přístavbě SPŠ SE ČB2,6 mil. Kč
- Dodatek č. 1 ke Kupní smlouvě č. 01/2025uzavřena 17. 9. 2025 · dodatek394 548 Kč
- Projektová dokumentace + drobné opravyuzavřena 21. 5. 202557 851 Kč
- Pořízení nábytku SPŠ SE ČBuzavřena 4. 4. 2025394 548 Kč
- Smlouva o dodání zboží "Nákup kuchyňských linek délky 120cm a 180cm společností BYTES Tábor s.r.o."uzavřena 17. 2. 20251,4 mil. Kč
- Smlouva o dodání zboží "Nákup kuchyňských linek délky 150cm společností BYTES Tábor s.r.o."uzavřena 3. 1. 2025570 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
11 vyhraných zakázek za 12,6 mil. Kč od 8 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 132 zakázky5,1 mil. Kč
- Město Loštice2 zakázky4,6 mil. Kč
- Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 552 zakázky748 000 Kč
- Obec Planá1 zakázka1,4 mil. Kč
- Univerzita Pardubice1 zakázka593 400 Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích1 zakázka85 860 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Pořízení nábytku do odborných učeben a kabinetů v přístavbě SPŠSE České BudějoviceStřední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13 · jediná nabídka2,6 mil. Kč
- podlimitní · 2024Část I - atypické prvky vybavení a atypický nábytekMěsto Loštice2,3 mil. Kč
- podlimitní · 2024Část I – dodávkyMěsto Loštice2,3 mil. Kč
- podlimitní · 2026část 1 – InteriérObec Planá · 6 nabídek1,4 mil. Kč
- 2020Dodávka nábytku do objektu Univerzity Pardubice - vestibul DFJP a Jazykové centrumUniverzita Pardubice593 400 Kč
- 2024Skříňový nábytekVyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55396 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- CNC operátor1 místo
- MISTR TRUHLÁŘSKÉ VÝROBY1 místo
- MONTÁŽNÍK NÁBYTKU1 místo
- TRUHLÁŘ1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 9. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 2 · nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 8. 2019Nový ve vedeníIng. a Ing. Petra Machová (jednatel společnosti)
- 3. 8. 2019Odchod z vedeníIng. a Ing. Petra Nováková (jednatel společnosti)
- 3. 8. 2019Nový společníkIng. a Ing. Petra Machová – 50 %
- 3. 8. 2019Odchod společníkaIng. a Ing. Petra Nováková
- 26. 1. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 473 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8pia3kv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ05749794
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Chudenická 1061/26, Hostivař, 10200 Praha
- AC ALFA, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- AC SETIF 11 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000Aktivní
- AIRAMBULANCE CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- AK resort, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- All Association DE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 05749794
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Truhlářské práce, Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin, Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 1. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy invida s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě invida s.r.o.
Kdy vznikla firma invida s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má invida s.r.o.?
Kde sídlí invida s.r.o.?
Jaké je IČO firmy invida s.r.o.?
Jakou datovou schránku má invida s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy invida s.r.o.?
Komu patří invida s.r.o.?
Je invida s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se invida s.r.o. zabývá?
Je invida s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu