Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 4,8 mil. | 205 000 | −124 000 |
| 2021 | 2,3 mil. | −148 000 | −330 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−124 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Norbert Nôška, vlastní Norbert Nôška (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IVE & NOR, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IVE & NOR, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 434 z 12 528firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 14 576 z 26 111 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 1,7 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,1 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Praze · 12 528 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 434
- Ve stejném pásmu
- 2 094
- Větších
- 1 000
- 09 434
- 1 - 5tato firma2 094
- 6 - 9337
- 10 - 19303
- 20 - 2470
- 25 - 49157
- 50 - 9981
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49913
- 500 - 9993
- 4000 - 49992
- 10 000 a více2
Ročník 2017
Z 2 448 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 342. IVE & NOR, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IVE & NOR, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Jan Běťák1 - 5 zaměstnancůod 1991
- F R Y M M spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Z servis, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MUSIL TOUR spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- B.T. TRANS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PRAGOREMO,s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AUTO LS, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 1,7 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Karlova (93 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Karlova11 smluv1,5 mil. Kč
- Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.1 smlouva121 488 Kč
- Masarykova univerzita1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- UKPRF Objednávka - služby -Organizace a technické zajištění konference.uzavřena 29. 10. 2026119 972 Kč s DPH
- UKPRF Objednávka - Služby: cateringuzavřena 9. 4. 2026141 449 Kč s DPH
- Obecná objednávkauzavřena 19. 3. 2026121 488 Kč
- UKPRF Objednávka - služby Organizace a technické zajištění akce.uzavřena 17. 9. 2025149 919 Kč s DPH
- UKPRF Objednávka - Služby: cateringuzavřena 11. 8. 2025238 370 Kč s DPH
- UKPRF - Objednávka - Organizace a technické zajištění akce 13. JVK.uzavřena 16. 9. 2024130 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 1,1 mil. Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Nepokryté náklady IVENORu 2022Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady457 800 Kč
- 2160002671Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021197 400 Kč
- 2140000033Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021193 200 Kč
- 2161000612Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021106 800 Kč
- 2020000068Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020151 350 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 7. 2024Odchod společníkaMgr. Iveta Harčariková
- 16. 7. 2024Odchod z vedeníMgr. Iveta Harčariková (jednatel)
- 31. 1. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 448 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
up6bgpy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ05759587
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 05759587
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Silniční nákladní doprava
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 1. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IVE & NOR, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IVE & NOR, s.r.o.
Kdy vznikla firma IVE & NOR, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IVE & NOR, s.r.o.?
Kde sídlí IVE & NOR, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IVE & NOR, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IVE & NOR, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IVE & NOR, s.r.o.?
Komu patří IVE & NOR, s.r.o.?
Je IVE & NOR, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IVE & NOR, s.r.o. zabývá?
Je IVE & NOR, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu