Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 mil. | −3,9 mil. | −31 mil. |
| 2024 | 14,4 mil. | −3,4 mil. | −27,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−31 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Steinocher, vlastní Michal Steinocher (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SteMiLi food, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SteMiLi food, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 255 z 2 436firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 1 439 z 5 264 firem oboru v Brně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 136 200 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 449 278 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Brně · 2 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 255
- Ve stejném pásmu
- 52
- Větších
- 129
Ročník 2017
Z 3 622 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 3 465. SteMiLi food, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- SteMiLi food, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- ARES, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1993
- Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace20 - 24 zaměstnancůod 1994
- Školní jídelna Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace20 - 24 zaměstnancůod 1995
- ZAKOR s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1996
- ASTRAM, spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1998
- G.R.tex s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1998
- EMKO Gastro s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 136 200 Kč, nejvíc s Technické sítě Brno, akciová společnost (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technické sítě Brno, akciová společnost1 smlouva136 200 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 449 278 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2110007050Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021148 000 Kč
- 2101008390Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202187 787 Kč
- 2002023566Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020106 746 Kč
- 2001016276Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020106 746 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 20. 6. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 622 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 16. 1. 2020 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
aycksnx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06205909
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno IV
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06205909
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 20. 6. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SteMiLi food, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SteMiLi food, s.r.o.
Kdy vznikla firma SteMiLi food, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SteMiLi food, s.r.o.?
Kde sídlí SteMiLi food, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SteMiLi food, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SteMiLi food, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SteMiLi food, s.r.o.?
Komu patří SteMiLi food, s.r.o.?
Je SteMiLi food, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SteMiLi food, s.r.o. zabývá?
Je SteMiLi food, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu