Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2021 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Radoy Angelov, vlastní Radoy Angelov (50 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Ondřej Machovskýjednatel · od 2017 · do 2023 · nar. 1987 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Dubskýjednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Dubskýspolečník · od 2017 · do 2018 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Machovskýspolečník · od 2017 · do 2023 · nar. 1987 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BUILD VENTS s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
BUILD VENTS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 letna trhu, déle než 1 635 z 4 558 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 4 896 firemsídlí na stejné adrese
- 4 558aktivních firem v oboru v Praze
- Nespolehlivý plátce DPHpodle Finanční správy od 13. 10. 2024 – kdo mu platí, ručí za jeho DPH
- 501 090 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 142 065 Kč bez DPH
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Opravy a instalace strojů a zařízení v Praze · 2 703 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 02 004
- 1 - 5465
- 6 - 975
- 10 - 1981
- 20 - 2414
- 25 - 4928
- 50 - 9917
- 100 - 1997
- 200 - 2494
- 250 - 4992
- 500 - 9995
- 1000 - 14991
Ročník 2017
Z 1 168 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 1 141. BUILD VENTS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- BUILD VENTS s.r.o.velikost neuvedenaod 2017Tato firma
- Intherm Prahavelikost neuvedenaod 1990
- ARGUS družstvovelikost neuvedenaod 1990
- DROŽSTVO PATRONvelikost neuvedenaod 1990
- K O V O D Í L O - družstvovelikost neuvedenaod 1990
- SYSTEM PRO spol. s r.o., v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
- TRUFa, spol.s r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Pra 24 spol. s r.o., v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 501 090 Kč, nejvíc s Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 121 smlouva186 973 Kč
- Ministerstvo obrany1 smlouva153 749 Kč
- Gymnázium, Praha 2, Botičská 11 smlouva94 163 Kč
- Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 121 smlouva66 205 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- oprava zasíťování budovy - objekt Hasovauzavřena 9. 8. 2021186 973 Kč
- Rozvedení slaboproudu a silnoproudu do učebny robotikyuzavřena 21. 6. 202166 205 Kč
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 3. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 3. 3. 2021cena neuvedena
- Elektroinstalační práce v rámci projektu OP PPR Zkvalitnění výuky matematiky a cizích jazyků na Gymnáziu Botičská - modernizace učeben.uzavřena 5. 6. 202094 163 Kč
- 551240 Baterie a akumulátoryuzavřena 21. 5. 2020153 749 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 142 065 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany2 zakázky142 065 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 7. 11. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 13 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 11. 2023Odchod z vedeníOndřej Machovský (jednatel)
- 30. 11. 2023Nový ve vedeníRadoy Angelov (jednatel)
- 30. 11. 2023Odchod společníkaOndřej Machovský
- 30. 11. 2023Nový společníkRadoy Angelov – 50 %
- 30. 11. 2023Změna názvuELZAKA Instalace s.r.o. → BUILD VENTS s.r.o.
- 30. 11. 2023PřesídleníPraha
- 4. 4. 2018Odchod z vedeníIng. Roman Dubský (jednatel)
- 4. 4. 2018Odchod společníkaIng. Roman Dubský
- 4. 4. 2018PřesídleníPraha
- 22. 6. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 168 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jmckv85
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06210589
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 10100 Praha
- 100KAR ENTERTAINMENT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100kolektiv s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 100 Streets Holidays s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 1829 Vanilla, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 1 Detektivní, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06210589
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy elektrických zařízení
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení a 6 dalších
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 22. 6. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BUILD VENTS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BUILD VENTS s.r.o.
Kdy vznikla firma BUILD VENTS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BUILD VENTS s.r.o.?
Kde sídlí BUILD VENTS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BUILD VENTS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BUILD VENTS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BUILD VENTS s.r.o.?
Komu patří BUILD VENTS s.r.o.?
Je BUILD VENTS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BUILD VENTS s.r.o. zabývá?
Je BUILD VENTS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Opravy a instalace strojů a zařízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu