Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 18,7 mil. | −539 000 | −437 000 |
| 2022 | 13 mil. | −75 000 | 102 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−437 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2022 a 2023).
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Pražma, vlastní Petr Pražma (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AZ KONSTRUKCE, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AZ KONSTRUKCE, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 787 z 5 452firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 4 929 z 10 577 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 4 896 firemsídlí na stejné adrese
- 193 343 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze · 5 452 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 787
- Ve stejném pásmu
- 1 110
- Větších
- 555
- 03 787
- 1 - 5tato firma1 110
- 6 - 9189
- 10 - 19177
- 20 - 2436
- 25 - 4983
- 50 - 9943
- 100 - 19920
- 200 - 2492
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 2017
Z 3 014 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 944. AZ KONSTRUKCE, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- AZ KONSTRUKCE, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Lověna - družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1982
- Družstvo kovářů1 - 5 zaměstnancůod 1986
- TSB Praha,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RKT - Rovnací a kotevní technika, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
- RACZECH s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- CNC Čermák s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Etipa -Dr. Jaroslav Charvát spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 193 343 Kč, nejvíc s Nemocnice Tábor, a.s. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Nemocnice Tábor, a.s.3 smlouvy193 343 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka na rozšíření datové infrastruktury 2.NPuzavřena 30. 7. 202674 200 Kč
- Objednávka na rozšíření datové infrastruktury ve 4NP pavilonu interních oborůuzavřena 7. 8. 2025119 143 Kč s DPH
- Objednávka na rozšíření síťové infrastruktury v 6NP oddělení neurologie objektu interních oborůuzavřena 13. 12. 2024cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 6. 2017Nový ve vedeníPetr Pražma (jednatel)
- 3. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 014 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3h7mia8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06247229
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 10100 Praha
- 100KAR ENTERTAINMENT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100kolektiv s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 100 Streets Holidays s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 1829 Vanilla, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 1 Detektivní, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06247229
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba zámků a kování
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obrábění, 25630, Výroba nástrojů a nářadí, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, 74990
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 7. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AZ KONSTRUKCE, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AZ KONSTRUKCE, s.r.o.
Kdy vznikla firma AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Kde sídlí AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Komu patří AZ KONSTRUKCE, s.r.o.?
Je AZ KONSTRUKCE, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AZ KONSTRUKCE, s.r.o. zabývá?
Je AZ KONSTRUKCE, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu