Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9,6 mil. | −3,3 mil. | −10,7 mil. |
| 2024 | 12,6 mil. | −922 000 | −7,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−10,7 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Podlipný, vlastní Marek Podlipný (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MM Net s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MM Net s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 13 669 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 18 282 z 34 003 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 536 firemsídlí na stejné adrese
- 8,7 mil. Kč42 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 9 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 13 669
- Ve stejném pásmu
- 3 114
- Větších
- 1 287
- 013 669
- 1 - 5tato firma3 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 99915
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2017
Z 3 359 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 3 277. MM Net s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MM Net s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- HRMCreal spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STECO DATA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- ASEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Anti Vir s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STRATOS Informatic spol. s r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AgiSense s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- G & C Management Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
42 smluv za 8,7 mil. Kč, nejvíc s Výstaviště Praha, a.s. (69 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Výstaviště Praha, a.s.25 smluv6 mil. Kč
- Střední odborná škola Jarov7 smluv1,8 mil. Kč
- Městská část Praha-Zličín6 smluv546 698 Kč
- Městská část Praha 91 smlouva277 834 Kč
- Národní památkový ústav1 smlouva65 457 Kč
- Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní1 smlouva53 180 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023KUPNÍ SMLOUVA - telefonní ústředna vč. systému1,2 mil. Kč
- OBJ FD J - kamerový systémuzavřena 25. 9. 2026100 000 Kč
- Objednávka - instalaci optické kabeláže, ukončení datových a metalických kabelů, parkoviště P3uzavřena 8. 4. 202690 728 Kč
- Objednávka - dodání materiálu pro instalaci optických chrániček a metalických tras na VOuzavřena 9. 3. 2026119 008 Kč
- Kupní smlouva - „Nákup digitální telefonní ústředny“ - SZ Duchcovuzavřena 8. 12. 202565 457 Kč
- Objednávka - demontáž stávající EZS, CCTV, domovních telefonů a datové sítě včetně kabelových lišt. Instalace nové kabeláže pro EZS, CCTV a datové sítě pod omítkuuzavřena 1. 9. 2025230 333 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 12. 2017Odchod společníkaMartin Kilian
- 13. 12. 2017Odchod z vedeníMartin Kilian (jednatel)
- 7. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 359 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kkkmjfr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06252541
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Klimentská 1746/52, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 16SECHZEHN s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 2Brothers Nadační fondNadační fond · od 2026Aktivní
- 365 Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- 3 Points CIO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4KAPPA TRADE, SEEvropská společnost · od 2016Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06252541
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Technické zkoušky a analýzy, 71200 a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 7. 2017
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MM Net s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MM Net s.r.o.
Kdy vznikla firma MM Net s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MM Net s.r.o.?
Kde sídlí MM Net s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MM Net s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MM Net s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MM Net s.r.o.?
Komu patří MM Net s.r.o.?
Je MM Net s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MM Net s.r.o. zabývá?
Je MM Net s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu