Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Tomáš Vostal a 1 další, vlastní hlavně Bc. Tomáš Vostal (50 %).
Statutární orgán
- Bc. Tomáš Vostaljednatel · od 2017 · nar. 1991 · Miroslavdalších 5 firem:5 aktivních
- Oldřich Hrbjednatel · od 2017 · nar. 1990 · Miroslavdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Bc. Tomáš Vostal50 %od 2017 · nar. 1991 · Miroslav · vklad 150 000 Kčdalších 5 firem:5 aktivních
- Oldřich Hrb50 %od 2017 · nar. 1990 · Miroslav · vklad 150 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Hory a Hvězdy s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Hory a Hvězdy s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 743 z 2 444firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 1 436 z 5 265 firem oboru v Brně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 6 080 firemsídlí na stejné adrese
- 2 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 268 800 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 17 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Brně · 2 444 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 743
- Ve stejném pásmu
- 238
- Větších
- 463
- 0959
- 1 - 5784
- 6 - 9tato firma238
- 10 - 19275
- 20 - 2454
- 25 - 4995
- 50 - 9929
- 100 - 1995
- 200 - 2491
- 250 - 4992
- 500 - 9992
Ročník 2017
Z 3 623 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 3 462. Hory a Hvězdy s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Hory a Hvězdy s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- FEVA, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- DIANA, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- K E M A CR v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Školní jídelna Heyrovského 32, 635 00 Brno, příspěvková organizace6 - 9 zaměstnancůod 1993
- Školní jídelna Laštůvkova 77, 635 00 Brno, příspěvková organizace6 - 9 zaměstnancůod 1993
- BÍLÝ MEDVĚD PUBLIC RELATIONS, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996
- Stará pekárna s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 268 800 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2002050619Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202190 000 Kč
- 2101013270Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202190 000 Kč
- 2110011729Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202188 800 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 10. 2025PřesídleníBrno
- 14. 6. 2023Odchod z vedeníJan Růsek (jednatel)
- 14. 6. 2023Odchod společníkaJan Růsek
- 10. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 623 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
hvvmpuz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06256643
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Nové sady 988/2, Staré Brno, 60200 Brno
- 101 Plus, osoba rizikového kapitálu, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 10-soft, s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 123EMEREO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- 161st STREET GARAGE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 1AM marketing s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06256643
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba potravinářských výrobků, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod, kromě motorových vozidel, 56110, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200 a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 7. 2017
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Hory a Hvězdy s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Hory a Hvězdy s.r.o.
Kdy vznikla firma Hory a Hvězdy s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Hory a Hvězdy s.r.o.?
Kde sídlí Hory a Hvězdy s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Hory a Hvězdy s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Hory a Hvězdy s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Hory a Hvězdy s.r.o.?
Komu patří Hory a Hvězdy s.r.o.?
Je Hory a Hvězdy s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Hory a Hvězdy s.r.o. zabývá?
Je Hory a Hvězdy s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu