Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12,9 mil. | −975 000 | −356 000 |
| 2023 | 11,8 mil. | 419 000 | 618 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−356 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Leonid Lupu, vlastní Leonid Lupu (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LL Stavby s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LL Stavby s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 542 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 23 986 z 50 727 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 11 242 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 328 Kč
- 295 058 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 2,9 mil. Kč bez DPH
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 542
- Ve stejném pásmu
- 561
- Větších
- 479
- 018 492
- 1 - 54 389
- 6 - 9661
- 10 - 19tato firma561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2017
Z 6 929 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 6 774. LL Stavby s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LL Stavby s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Malba, výrobní družstvo lakýrníků a malířů v Praze.10 - 19 zaměstnancůod 1972
- ISO-Izolace stavebních objektů spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- OMEGA 99 spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- EL-PROM,spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- S.V.A. spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- LENIA spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- RT plus s. r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 295 058 Kč, nejvíc s Národní technické muzeum (68 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní technické muzeum1 smlouva199 986 Kč
- Městská část Praha 211 smlouva95 072 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 2,9 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Městys Lázně Toušeň1 zakázka2,9 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Stavební dělník (m+ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 20. 7. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 2 · ostatní 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 7. 2019PřesídleníNehvizdy → Praha
- 26. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 929 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5nqnjkk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06286089
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha
- 100% nature properties s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100 Spire Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 10 minutes s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 11Hacks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 123 services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06286089
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Demolice a příprava staveniště
- Další činnosti
- 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 7. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LL Stavby s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LL Stavby s.r.o.
Kdy vznikla firma LL Stavby s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LL Stavby s.r.o.?
Kde sídlí LL Stavby s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LL Stavby s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LL Stavby s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LL Stavby s.r.o.?
Komu patří LL Stavby s.r.o.?
Je LL Stavby s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LL Stavby s.r.o. zabývá?
Je LL Stavby s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu