Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukáš Nevyjel, vlastní Lukáš Nevyjel (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 944 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 6 136 z 21 460 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 2 586 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 535 900 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 944
- Ve stejném pásmu
- 3 405
- Větších
- 2 767
- 03 944
- 1 - 5tato firma3 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2017
Z 3 623 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 3 462. ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- DDS - DNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- APRA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- J.M.T. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NEMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SANTORI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Töpfer a bratr spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRANS EXIM,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 5. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-3007680/2020uzavřena 19. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 535 900 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160001099Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021193 200 Kč
- 2161002042Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202181 000 Kč
- 2101017492Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202167 500 Kč
- 2110002106Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202159 200 Kč
- 2002002695Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202067 500 Kč
- 2001001934Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202067 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 623 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ttdnte2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06308198
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Varšavská 715/36, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 100% ČISTO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1. projekční aib.cz s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 23:55 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- 2eat s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 34D s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06308198
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, 56110, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 7. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.
Kdy vznikla firma ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Kde sídlí ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Komu patří ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o.?
Je ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o. zabývá?
Je ZASIRIUSEMDOPRAVA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu