Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Míšek, vlastní Marek Míšek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MMTechnic s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
MMTechnic s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 646 z 2 872firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 3 203 z 5 416 firem oboru v Brně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 6 037 firemsídlí na stejné adrese
- 313 334 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 515 668 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Brně · 2 872 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 646
- Ve stejném pásmu
- 71
- Větších
- 155
- 02 209
- 1 - 5437
- 6 - 9tato firma71
- 10 - 1974
- 20 - 2428
- 25 - 4932
- 50 - 9914
- 100 - 1993
- 200 - 2491
- 250 - 4991
- 1000 - 14991
- 2500 - 29991
Ročník 2017
Z 2 443 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 338. MMTechnic s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- MMTechnic s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Jiří Fries - Autotransport, spol. sr.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- SBB Trans s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- BALTICA TIR, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- TATRATOUR Moravia s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2000
- APM TRANS s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2002
- Cargo flow s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2004
- C.Q.E, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 313 334 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky3 smlouvy313 334 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. HOA-SZ-5/2024uzavřena 31. 1. 202478 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. HOA-JZ-103/2019uzavřena 19. 8. 2019180 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. HOA-SZ-287/2017uzavřena 23. 10. 201755 334 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 515 668 Kč (2017–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- HOA-JZ-103/2019Úřad práce České republiky · 2019360 000 KčEU
- ŽIVOT BEZ BARIÉR v Jihomoravském krajiÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost45 000 KčEU
- HOA-SZ-287/2017Úřad práce České republiky · 2017110 668 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 7 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 11. 6. 2026Změna názvuMMTransport united, s.r.o. → MMTechnic s.r.o.
- 4. 8. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 443 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
k46n29y
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06325491
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Nové sady 988/2, Staré Brno, 60200 Brno
- 101 Plus, osoba rizikového kapitálu, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 10-soft, s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 123EMEREO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- 161st STREET GARAGE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 1AM marketing s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06325491
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Silniční nákladní doprava
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 8. 2017
- Poslední změna
- 16. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MMTechnic s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MMTechnic s.r.o.
Kdy vznikla firma MMTechnic s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MMTechnic s.r.o.?
Kde sídlí MMTechnic s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MMTechnic s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MMTechnic s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MMTechnic s.r.o.?
Komu patří MMTechnic s.r.o.?
Je MMTechnic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MMTechnic s.r.o. zabývá?
Je MMTechnic s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 6. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu