Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 4 závěrky.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Šilhart, vlastní Petr Šilhart (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Soliderm s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Soliderm s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 958 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 6 066 z 21 429 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 17 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 776 500 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 958
- Ve stejném pásmu
- 3 364
- Větších
- 2 734
- 03 958
- 1 - 5tato firma3 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2017
Z 3 622 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 3 465. Soliderm s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Soliderm s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- DDS - DNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- APRA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- J.M.T. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NEMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SANTORI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Töpfer a bratr spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRANS EXIM,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-1006222/2020 ze dne 15. 4. 2020uzavřena 24. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 29. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 18. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 776 500 Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Soliderm s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora61 000 Kč
- 2150013572Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021297 500 Kč
- 2110018024Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021148 000 Kč
- 2101020435Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202190 000 Kč
- 2001007193Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202090 000 Kč
- 2002012976Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202090 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 11. 12. 2018PřesídleníPraha
- 20. 7. 2018Odchod společníkaJUDr. Milan Svoboda
- 20. 7. 2018Nový společníkPetr Šilhart – 100 %
- 20. 7. 2018PřesídleníPraha
- 28. 5. 2018Odchod z vedeníJUDr. Milan Svoboda (jednatel)
- 28. 5. 2018Nový ve vedeníPetr Šilhart (jednatel)
- 16. 8. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 622 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fyypnup
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06353843
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolovská 274/142, Karlín, 18600 Praha
- BRAVE CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998Aktivní
- Development Říčany s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- FamUnity s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- FLAMINGO ČR, a.s. v likvidaciAkciová společnost · od 1998Aktivní
- Kolporatos s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06353843
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 8. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Soliderm s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Soliderm s.r.o.
Kdy vznikla firma Soliderm s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Soliderm s.r.o.?
Kde sídlí Soliderm s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Soliderm s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Soliderm s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Soliderm s.r.o.?
Komu patří Soliderm s.r.o.?
Je Soliderm s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Soliderm s.r.o. zabývá?
Je Soliderm s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu