Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5,9 mil. | −2,7 mil. | −2,7 mil. |
| 2023 | 4,7 mil. | 186 000 | −32 000 |
| 2022 | 718 000 | −252 000 | −217 000 |
| 2021 | 919 000 | −59 000 | 34 000 |
| 2020 | 1 mil. | −50 000 | 93 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,7 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji István Balogh, vlastní István Balogh (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Ondřej Simandljednatel · od 2017 · do 2025 · nar. 1991 · Chotětovjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Krajčírovičjednatel · od 2017 · do 2017 · nar. 1989 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- OAZR Česká republika s.r.o.společník · od 2017 · do 2017
- Ivana Simandlováspolečník · od 2017 · do 2025 · nar. 1969 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
fast office s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
fast office s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 14 149 z 19 835firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 10 875 z 45 108 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 4 374 firemsídlí na stejné adrese
- 5,1 mil. Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 18 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,6 mil. Kč bez DPH
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 835 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 14 149
- Ve stejném pásmu
- 4 418
- Větších
- 1 268
- 014 149
- 1 - 5tato firma4 418
- 6 - 9510
- 10 - 19407
- 20 - 2482
- 25 - 49155
- 50 - 9961
- 100 - 19931
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2017
Z 8 020 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 7 442. fast office s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- fast office s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Ing. Jan Fujáček1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Jadran ŠETLÍK1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Lubomír Pěnička1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Zbyněk Orlický1 - 5 zaměstnancůod 1990
- MARS PROMOTION, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Bc. Ladislav Šulc, DiS.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- CONSTEEL a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 5,1 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (82 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany14 smluv4,2 mil. Kč
- Okresní soud v Rokycanech1 smlouva901 358 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o dílo - výměna osvětlení v bodově901 358 Kč
- PZ ok FIN 2025 N006/24/V00027863, SoD č. 6440-0004-2024-225, PS 0004 - Oprava závory výměnou mezi hangáry, letiště Kbelyuzavřena 23. 12. 202469 817 Kč s DPH
- 0112 - N00624V00027712 - Odstranění závad z revizí r. 2023 Letiště Čáslav; 6440-0112-2024-52uzavřena 31. 10. 2024804 635 Kč s DPH
- N006/24/V00021124, SoD č. 6440-0412-2024-028, PS 0412 - Oprava výměnou osvětlovacích těles ve 2. NP, ÚO Nakléřovuzavřena 30. 8. 2024619 004 Kč s DPH
- N006/24/V00018316, SoD č. 6440-0004-2024-080, PS 0004 - Oprava výměnou osvětlovacích těles včetně rozvodů, letiště Kbelyuzavřena 15. 8. 2024367 279 Kč s DPH
- N006/24/V00010300, PS 0004 - letiště Kbely a kasárna Kbely - výměna dožilých osvětlovacích těles, SoD č. 6440-0004-2024-088uzavřena 28. 5. 202470 095 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
18 vyhraných zakázek za 5,6 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany17 zakázek4,7 mil. Kč
- Okresní soud v Rokycanech1 zakázka901 358 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2023PS 0006 – Oprava maleb a oprava osvětleníMinisterstvo obrany · 5 nabídek1,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023OS Rokycany výměna osvětlení v budověOkresní soud v Rokycanech · 7 nabídek901 358 Kč
- malého rozsahu · 2023PS 0016 – Strahov – Oprava vnitřního osvětlení vč. elektroinstalaceMinisterstvo obrany · 4 nabídky724 131 Kč
- malého rozsahu · 2024PS 0112 - Odstranění závad z revizí r. 2023 Letiště ČáslavMinisterstvo obrany · 6 nabídek664 987 Kč
- malého rozsahu · 2024PS 0412 - ÚO Nakléřov - Oprava výměnou osvětlovacích těles ve 2.NPMinisterstvo obrany · 5 nabídek511 573 Kč
- malého rozsahu · 2023PS 0004 - Letecké muzeum – oprava elektroinstalaceMinisterstvo obrany · 4 nabídky304 460 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 8. 11. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 7. 2025Odchod společníkaIvana Simandlová
- 4. 7. 2025Nový společníkIstván Balogh – 100 %
- 7. 5. 2025Odchod z vedeníOndřej Simandl (jednatel)
- 7. 5. 2025Nový ve vedeníIstván Balogh (jednatel)
- 8. 10. 2017Odchod společníkaOAZR Česká republika s.r.o.
- 8. 10. 2017Nový společníkIvana Simandlová – 100 %
- 25. 9. 2017Odchod z vedeníMichal Krajčírovič (jednatel)
- 25. 9. 2017Nový ve vedeníOndřej Simandl (jednatel)
- 30. 8. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 020 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8rmqcwu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06389953
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- 0xWagmi s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 100R s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- 111alabema222 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 12345678 CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- 137 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06389953
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 8. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy fast office s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě fast office s.r.o.
Kdy vznikla firma fast office s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má fast office s.r.o.?
Kde sídlí fast office s.r.o.?
Jaké je IČO firmy fast office s.r.o.?
Jakou datovou schránku má fast office s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy fast office s.r.o.?
Komu patří fast office s.r.o.?
Je fast office s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se fast office s.r.o. zabývá?
Je fast office s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu