Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8 mil. | 415 000 | 2,2 mil. |
| 2024 | 645 000 | 17 000 | 1,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Tomáš Selingr, vlastní Tomáš Selingr (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Bezpečněnastavbě s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Bezpečněnastavbě s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 244 z 279firem oboru v Opavě s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 105 z 515 firem oboru v Opavě
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 1,7 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 458 130 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Opavě · 279 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 244
- Ve stejném pásmu
- 30
- Větších
- 5
Ročník 2017
Z 8 020 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 7 442. Bezpečněnastavbě s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Opavě, nejpodobnější velikostí
- Bezpečněnastavbě s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- TRADE WOOD EKO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- Hansen und Reinders CS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- DANEPO - AUDIT s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- MAHA TRADE, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996
- Miroslav Kočíř1 - 5 zaměstnancůod 2001
- INGNEM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2004
- Mgr. Michaela Hozáková1 - 5 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 1,7 mil. Kč, nejvíc s Město Šternberk (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Šternberk9 smluv433 367 Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových5 smluv316 920 Kč
- Statutární město Opava2 smlouvy195 582 Kč
- Město Český Těšín4 smlouvy163 000 Kč
- Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany2 smlouvy143 800 Kč
- Vězeňská služba České republiky1 smlouva107 424 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019PS_Bezpečněnastavbě_BOZP_2019115 200 Kč
- SML_0999_0102_26 - Příkazní smlouva - Výkon činnosti koordinátora BOZP - Zastřešení atria BN14uzavřena 21. 9. 202658 000 Kč
- Dodatek 2 k PS_BOZP_Rekonstrukce zázemí Pečovatelské služby v sídle organizace Sociální služby Šternberk, příspěvková organizace, Komenského 388/40, Šternberk, 1. etapauzavřena 15. 9. 202684 095 Kč s DPH
- objednávka: Městský útulek Opava - rekonstrukce hlavní budovy a okolí (oprava povodňových škod) - BOZPuzavřena 21. 7. 2026113 982 Kč s DPH
- D1 k PS_BOZP_Rekonstrukce zázemí Pečovatelské služby v sídle organizace Sociální služby Šternberk, příspěvková organizace, Komenského 388/40, Šternberk, 1. etapauzavřena 17. 6. 202669 333 Kč s DPH
- Dodatek k příkazní smlouva na výkon funkce koordinátora BOZP stavby : Město Šternberk - Úpravy budovy koupaliště Šternberk - BOZPuzavřena 15. 5. 202615 620 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 458 130 Kč od 3 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových3 zakázky249 380 Kč
- Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany1 zakázka115 200 Kč
- Okresní soud v Bruntále1 zakázka93 550 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2019Koordinátor BOZP při realizaci stavby „Vzdělávací a výcviková střediska IZS - Modernizace SOŠ PO a VOŠ PO – stavební část, CZ.06.1.23/0.0/0.0/16_035/0004761 - opakované vyhlášení“Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany · 11 nabídek115 200 Kč
- malého rozsahu · 2026Jeseník - snížení energetické náročnosti budovy - koordinátor BOZP - 2.koloÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových · 2 nabídky95 300 Kč
- malého rozsahu · 2025Jeseník - snížení energetické náročnosti budovy - koordinátor BOZPÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových · jediná nabídka95 300 Kč
- malého rozsahu · 2019"OS Bruntál - výkon technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP - výměna plynových kotlů"Okresní soud v Bruntále · 3 nabídky93 550 Kč
- malého rozsahu · 2020Výkon funkce koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro realizaci akce rekonstrukce objektu pro OSS ul. 1. máje, TřinecÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových · 10 nabídek58 780 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 8. 11. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 11. 2018Odchod společníkaPetra Selingrová
- 10. 10. 2018Odchod z vedeníPetra Selingrová (jednatel)
- 3. 9. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 020 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
i94qicz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06400523
Finanční úřad · Územní pracoviště v Opavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Švestková 1373/34, Kylešovice, 74706 Opava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06400523
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Fotografické činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Poradenství v oblasti požární ochrany, 74990, 81230 a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 9. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Bezpečněnastavbě s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Bezpečněnastavbě s.r.o.
Kdy vznikla firma Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Kde sídlí Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Komu patří Bezpečněnastavbě s.r.o.?
Je Bezpečněnastavbě s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Bezpečněnastavbě s.r.o. zabývá?
Je Bezpečněnastavbě s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Opavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu