Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 63,5 mil. | 2,4 mil. | −57,7 mil. |
| 2023 | 53,8 mil. | −9,7 mil. | −60 mil. |
| 2022 | 46,4 mil. | −4 mil. | −50,3 mil. |
| 2021 | 31 mil. | −8,1 mil. | −46,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−57,7 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2024.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Barbora Vaculíková, MBA a 1 další, vlastní ALZHEIMER HOME GROUP s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Mgr. Barbora Vaculíková, MBAjednatel · od 2025 · nar. 1971 · Prahadalších 72 firem:66 aktivních6 zaniklo jinak
- Ing. Jakub Čechura, MBAjednatel · od 2026 · nar. 1991 · Prahadalších 32 firem:32 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 7
- MUDr. Václav Jirkůjednatel · od 2025 · do 2026 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Anton Kellnerjednatel · od 2017 · do 2025 · nar. 1960 · Langmannersdorfjiné firmy v rejstříku nemá
- Markus Schwarzjednatel · od 2021 · do 2025 · nar. 1968 · Vídeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Wolfgang Kalteneggerjednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1962 · Korneuburgjiné firmy v rejstříku nemá
- Dita Chrastilovájednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1970jiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Sekerajednatel · od 2017 · do 2017 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- SeneCura s.r.o. v likvidacispolečník · od 2017 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Senevida Gama s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Senevida Gama s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 letv registru, od roku 2017
- 85 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 15 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 29 000 Kč
- 50,7 mil. Kč56 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,9 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 37 % z fondů EU
- 104 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pobytové služby sociální péče v Kolíně · 4 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 2017
Z 13 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 11. Senevida Gama s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Kolíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Senevida Gama s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Městské sociální a zdravotní služby100 - 199 zaměstnancůod 1991
- Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy100 - 199 zaměstnancůod 1991
- Dětské centrum Kolín, příspěvková organizace25 - 49 zaměstnancůod 1991
- SPOKOJENÉ STÁŘÍ, o.p.s.velikost neuvedenaod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
56 smluv za 50,7 mil. Kč, nejvíc s Středočeský kraj (67 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Středočeský kraj27 smluv34 mil. Kč
- Královéhradecký kraj3 smlouvy6,3 mil. Kč
- Liberecký kraj4 smlouvy3,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 smlouvy520 741 Kč
- Město Kolín8 smluv518 000 Kč
- Statutární město Havířov1 smlouva100 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Veřejnoprávní smlouva o dotaci/příspěvku na poskytování sociální služby, tedy činnosti nebo souboru činností podle zákona č.108/2006 Sb. na rok 20236,2 mil. Kč
- Dofinancování II - Veřejnoprávní smlouva o dotaci/příspěvku na poskytování sociální služby, tedy činnosti nebo souboru činností podle zákona č.108/2006 Sb. na rok 2026uzavřena 29. 10. 2026 · dodatek110 000 Kč
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě O POSKYTNUTÍ DOTACE NA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB V OBECNÉM HOSPODÁŘSKÉM ZÁJMU Z ROZPOČTU LIBERECKÉHO KRAJE Z FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ MPSV NA ROK 2026 2. kolo - Senevida Gama s.r.o.uzavřena 26. 10. 2026 · dodatek1,2 mil. Kč s DPH
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o připojení elektrické požární signalizace na pult centralizované ochrany - Přesmluvnění na Senevida Gama s.r.o.uzavřena 6. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace na akci/činnost: „Domov se zvláštním režimem“uzavřena 7. 9. 202680 000 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek40 925 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 1,9 mil. Kč (2018–2020), 37 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zdravotnictví.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 720 000 Kčnárodní zdroje · 1,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zdravotnictví1 dotace1,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace720 000 Kč
Poslední dotace
- Odměňování zdravotnických pracovníků v souvislosti s pandemií COVID-19Ministerstvo zdravotnictví · 20201,2 mil. Kč
- KOA-JZ-19/2018Úřad práce České republiky · 2018360 000 KčEU
- KOA-JZ-32/2018Úřad práce České republiky · 2018360 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- VŠEOBECNÁ SESTRA (m/ž)5 míst
- Všeobecné sestry4 místa
- Pracovník/ce v sociálních službách3 místa
- Všeobecná sestra2 místa
- pomocníci v kuchyni (m+ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 12. 3. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 8. 2026Nový ve vedeníIng. Jakub Čechura, MBA (jednatel)
- 31. 7. 2026Odchod z vedeníMUDr. Václav Jirků (jednatel)
- 27. 1. 2026PřesídleníPraha → Kolín
- 1. 1. 2026Změna názvuSeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. → Senevida Gama s.r.o.
- 20. 8. 2025Odchod společníkaSeneCura s.r.o.
- 20. 8. 2025Nový společníkALZHEIMER HOME GROUP s.r.o. – 100 %
- 31. 3. 2025Odchod z vedeníMarkus Schwarz (jednatel)
- 31. 3. 2025Odchod z vedeníAnton Kellner (jednatel)
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 31. 3. 2025Odchod z vedeníWolfgang Kaltenegger (jednatel)
- 31. 3. 2025Nový ve vedeníMgr. Barbora Vaculíková, MBA (jednatel)
- 31. 3. 2025Nový ve vedeníMUDr. Václav Jirků (jednatel)
- 1. 10. 2023Nový ve vedeníWolfgang Kaltenegger (jednatel)
- 2. 5. 2023Odchod z vedeníDita Chrastilová (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníDita Chrastilová (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníMarkus Schwarz (jednatel)
- 26. 8. 2019PřesídleníPraha
- 21. 12. 2017Změna názvuSmetanova Care s.r.o. → SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.
- 20. 12. 2017Odchod z vedeníRobert Sekera (jednatel)
- 18. 9. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 13 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
a92rgpm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06443851
Finanční úřad · Územní pracoviště v Kolíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kolín
- Okres
- Kolín · 23 931 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Smetanova 1000, Kolín IV, 28002 Kolín
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06443851
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, 81230, Ostatní úklidové činnosti, Administrativní a kancelářské činnosti, 82100 a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 9. 2017
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Senevida Gama s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Senevida Gama s.r.o.
Kdy vznikla firma Senevida Gama s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Senevida Gama s.r.o.?
Kde sídlí Senevida Gama s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Senevida Gama s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Senevida Gama s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Senevida Gama s.r.o.?
Komu patří Senevida Gama s.r.o.?
Je Senevida Gama s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Senevida Gama s.r.o. zabývá?
Je Senevida Gama s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pobytové služby sociální péče v Kolíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu