Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Spilka a 1 další, vlastní hlavně Mgr. Jan Novák (40 %).
Statutární orgán
- Petr Spilkajednatel · od 2017 · nar. 1967 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
- Pavel Landajednatel · od 2020 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Mgr. Jan Novák40 %od 2020 · nar. 1987 · Praha · vklad 80 000 Kčdalších 6 firem:6 aktivních
- Petr Spilka30 %od 2017 · nar. 1967 · Praha · vklad 60 000 Kčdalších 6 firem:6 aktivních
- Jaroslav Zelinka10 %od 2025 · nar. 1992 · Mačkov · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ID Stavby Bohemia s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ID Stavby Bohemia s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 172 z 5 462firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 2 524 z 10 593 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 231 firemsídlí na stejné adrese
- 320,7 mil. Kč43 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 202,4 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 462 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 172
- Ve stejném pásmu
- 2 232
- Větších
- 1 058
- 02 172
- 1 - 5tato firma2 232
- 6 - 9400
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49135
- 50 - 9957
- 100 - 19918
- 200 - 2491
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2017
Z 1 546 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 1 492. ID Stavby Bohemia s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ID Stavby Bohemia s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
43 smluv za 320,7 mil. Kč, nejvíc s Správa Pražského hradu.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa Pražského hradu10 smluv31,9 mil. Kč
- Město Rakovník1 smlouva26 mil. Kč
- Statutární město Kladno3 smlouvy9,9 mil. Kč
- Městská část Praha 54 smlouvy5,4 mil. Kč
- Fakultní Thomayerova nemocnice15 smluv1,1 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA4 smlouvy321 844 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Smlouva o dílo "Vikářská ulice - oprava fasád a střech objektů č.p. 37 a 40, stavební úpravy objektu Vikárka"118,7 mil. Kč
- Smlouva o dílo, dodatek číslo 2uzavřena 7. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o dílo - stavební úpravy šaten 2. Základní škola Rakovníkuzavřena 22. 5. 202626 mil. Kč
- Smlouva o dílo, dodatek číslo 1uzavřena 11. 5. 2026 · dodatek732 582 Kč
- Smlouva o dílouzavřena 8. 10. 20259,9 mil. Kč
- dohoda: 42979 Terezín - rek. objektu Pražská; Dohoda o vypořádáníuzavřena 18. 4. 2025321 844 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
10 vyhraných zakázek za 202,4 mil. Kč od 8 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Město Terezín2 zakázky57 mil. Kč
- Charita Starý Knín2 zakázky32,9 mil. Kč
- Správa Pražského hradu1 zakázka31,9 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka26,2 mil. Kč
- Město Rakovník1 zakázka26 mil. Kč
- Fakultní Thomayerova nemocnice1 zakázka18,5 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Rekonstrukce části 1PP objektu D pro KTCHInstitut klinické a experimentální medicíny · 4 nabídky · společně s dalšími32,9 mil. Kč
- podlimitní · 2020Odstranění azbestu ve Španělském sále a přilehlých prostorech včetně stavebních úpravSpráva Pražského hradu · 2 nabídky31,9 mil. Kč
- podlimitní · 2026Zbrojnice – oprava krovu a střešního pláště – III. vyhlášeníMěsto Terezín · jediná nabídka28,5 mil. Kč
- podlimitní · 2021stavba č. 42979 Terezín - rek. objektu Pražská; zhotovitel stavby II.HLAVNÍ MĚSTO PRAHA26,2 mil. Kč
- podlimitní · 2026Úprava šaten 2. ZŠ RakovníkMěsto Rakovník26 mil. Kč
- podlimitní · 2022FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE – PAVILON B1 – PŘESTAVBA A ROZŠÍŘENÍ OPERAČNÍCH SÁLŮ 3.NP V RÁMCI PROJEKTU REACT-EU- OPAKOVANÁ VZFakultní Thomayerova nemocnice18,5 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 7. 5. 2025Nový společníkJaroslav Zelinka – 10 %
- 5. 3. 2020Nový ve vedeníPavel Landa (jednatel)
- 5. 3. 2020Nový společníkMgr. Jan Novák – 40 %
- 21. 1. 2020Odchod z vedeníMgr. Jan Novák (jednatel)
- 13. 1. 2020Nový ve vedeníMgr. Jan Novák (jednatel)
- 10. 12. 2018PřesídleníPraha
- 12. 10. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 546 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ahqs9v7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06501460
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U Sluncové 666/12A, Karlín, 18600 Praha
- AGENCY PLUS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- Alamon s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ANACOND HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ANBAEL, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Aquaarietis Beta s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06501460
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, 41000, Fotografické činnosti, Překladatelské a tlumočnické činnosti, Činnosti cestovních agentur, 81230, Ostatní úklidové činnosti, Administrativní a kancelářské činnosti a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 10. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ID Stavby Bohemia s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ID Stavby Bohemia s.r.o.
Kdy vznikla firma ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Kde sídlí ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Komu patří ID Stavby Bohemia s.r.o.?
Je ID Stavby Bohemia s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ID Stavby Bohemia s.r.o. zabývá?
Je ID Stavby Bohemia s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu