Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 7 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Pavel Melichar, vlastní Ing. Pavel Melichar (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Pavel Melichar100 %od 2017 · nar. 1977 · Milovice · vklad 200 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
T-rexta, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
T-rexta, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 14 149 z 19 835firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 10 272 z 45 108 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 5 923 firemsídlí na stejné adrese
- 4,8 mil. Kč14 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 2,5 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 835 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 14 149
- Ve stejném pásmu
- 4 418
- Větších
- 1 268
- 014 149
- 1 - 5tato firma4 418
- 6 - 9510
- 10 - 19407
- 20 - 2482
- 25 - 49155
- 50 - 9961
- 100 - 19931
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2017
Z 8 020 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 7 442. T-rexta, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- T-rexta, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- MARS PROMOTION, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- CONSTEEL a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- DTP STUDIO s.r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1990
- BEST I.A., a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- GUMA spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- METEOR TRAVEL AGENCY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IMMOBILIA Praha, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
14 smluv za 4,8 mil. Kč, nejvíc s Město Lysá nad Labem (94 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Lysá nad Labem9 smluv4,5 mil. Kč
- Statutární město Brno5 smluv289 190 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o dílo, Smuteční síň, Ressova 1678, Lysá nad Labem-Dodatek č.1uzavřena 7. 10. 2026 · dodatek151 908 Kč s DPH
- Smlouva o dílo, Smuteční síň, Ressova 1678, Lysá nad Labemuzavřena 1. 12. 20251,4 mil. Kč s DPH
- Dodatek č. 1, Smlouva o dílo, Vichrova vila, Lysá nad Labemuzavřena 28. 1. 2026 · dodatek378 452 Kč s DPH
- Smlouva o dílo, Náměstí B. Hrozného 1737, 2.NPuzavřena 13. 8. 2025413 008 Kč s DPH
- Smlouva o dílo, Rekonstrukce Vichrova vilauzavřena 30. 7. 20251,6 mil. Kč s DPH
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dílo, Náměstí B. Hrozného 1737, Lysá nad Labemuzavřena 30. 4. 2025 · dodatek63 275 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 2,5 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Město Lysá nad Labem2 zakázky2,5 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 26. 10. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 020 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cent47u
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06558704
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaprova 42/14, Staré Město, 11000 Praha
- 0x2A s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1000cams s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100ČES MND s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 100 opic z. s.Spolek · od 2010Aktivní
- 1318 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06558704
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 10. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy T-rexta, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě T-rexta, s.r.o.
Kdy vznikla firma T-rexta, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má T-rexta, s.r.o.?
Kde sídlí T-rexta, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy T-rexta, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má T-rexta, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy T-rexta, s.r.o.?
Komu patří T-rexta, s.r.o.?
Je T-rexta, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se T-rexta, s.r.o. zabývá?
Je T-rexta, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu