Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Fedák, vlastní Jan Fedák (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ChemoServis s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ChemoServis s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 14 149 z 19 835firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 10 121 z 45 108 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 6 753 firemsídlí na stejné adrese
- 180 000 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 360 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 13 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 25 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 835 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 14 149
- Ve stejném pásmu
- 4 418
- Větších
- 1 268
- 014 149
- 1 - 5tato firma4 418
- 6 - 9510
- 10 - 19407
- 20 - 2482
- 25 - 49155
- 50 - 9961
- 100 - 19931
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2017
Z 8 020 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 7 442. ChemoServis s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- ChemoServis s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Ing. Jan Fujáček1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Jadran ŠETLÍK1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Lubomír Pěnička1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Zbyněk Orlický1 - 5 zaměstnancůod 1990
- MARS PROMOTION, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Bc. Ladislav Šulc, DiS.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- CONSTEEL a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 180 000 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky1 smlouva180 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 360 000 Kč (2018), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- MEA-JZ-1/2018Úřad práce České republiky · 2018360 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 7 · LPG 3 · benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 8. 11. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 020 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rhduwf7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06588034
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaprova 42/14, Staré Město, 11000 Praha
- 0x2A s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1000cams s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100ČES MND s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 100 opic z. s.Spolek · od 2010Aktivní
- 1318 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06588034
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 11. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ChemoServis s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ChemoServis s.r.o.
Kdy vznikla firma ChemoServis s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ChemoServis s.r.o.?
Kde sídlí ChemoServis s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ChemoServis s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ChemoServis s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ChemoServis s.r.o.?
Komu patří ChemoServis s.r.o.?
Je ChemoServis s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ChemoServis s.r.o. zabývá?
Je ChemoServis s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu