Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 9 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Radek Boháček, vlastní Radek Boháček (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TROPEUM, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
TROPEUM, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 868 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 8 letna trhu, déle než 5 715 z 18 471 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 228 firemsídlí na stejné adrese
- 4,4 mil. Kč17 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 868
- Ve stejném pásmu
- 1 629
- Větších
- 826
- 08 868
- 1 - 5tato firma1 629
- 6 - 9287
- 10 - 19274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 2017
Z 2 473 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 459. TROPEUM, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TROPEUM, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- REMIN spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Gallery GROUP a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RADON v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IKA Praha v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Erma Elan engineering spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Redia a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Stavební geologie, akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
17 smluv za 4,4 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Karlova (52 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Karlova5 smluv2,3 mil. Kč
- Národní filmový archiv4 smlouvy1,3 mil. Kč
- Městská část Praha 98 smluv823 911 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019FTVS - Projektová dokumentace - fasáda1,9 mil. Kč
- odstranění staré a pokládka nové podlahové krytiny v kanc. č. 445 dle cenové nabídky 03/16092025_kancelář_recepce ze dne 16.09.2025uzavřena 11. 11. 202539 776 Kč
- zátěžový koberec třída zátěže 33 - čtverce do kanceláří v přízemí budovy radnice MČ Praha 9, Sokolovská 14/324 dle cenové nabídky 01/11112025_přízemí ze dne 11.11.2025uzavřena 12. 11. 202577 595 Kč
- odstranění staré a pokládka nové podlahové krytiny v hale úřadu MČ Praha 9, Sokolovská 14/324 dle cenové nabídky 01/21102025_info_OP_podatelna ze dne 21.10.2025uzavřena 11. 11. 202578 273 Kč
- Kobercové čtverce do haly radnice MČ Praha 9, Sokolovská 14/324, dle CN ze dne 21.10.2025uzavřena 23. 10. 202581 498 Kč
- kobercové čtverce do kanceláří v budově radnice MČ Praha 9, Sokolovská 14/324 dle cenové nabídky 01/16092025 ze dne 16.09.2025uzavřena 18. 9. 202577 595 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 11. 2026Změna oboru711 → 71110
- 22. 9. 2022PřesídleníPraha
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníRadek Boháček (statutární ředitel)
- 3. 5. 2019Změna názvuHLR-350C a.s. → TROPEUM, a.s.
- 18. 12. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 473 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
23hw56t
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06687849
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Podvinný mlýn 2126/1, Libeň (Praha 9), 19000 Praha
- ABIKO LTD ,s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- AD & MA COMPANY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- ADMAL GROUP s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- AHARP CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Alphard Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06687849
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Architektonické činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Truhlářské práce, Maloobchod s nápoji, Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem, Nepravidelná pozemní osobní doprava, Silniční nákladní doprava, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 12. 2017
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TROPEUM, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě TROPEUM, a.s.
Kdy vznikla firma TROPEUM, a.s.?
Kolik zaměstnanců má TROPEUM, a.s.?
Kde sídlí TROPEUM, a.s.?
Jaké je IČO firmy TROPEUM, a.s.?
Jakou datovou schránku má TROPEUM, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy TROPEUM, a.s.?
Komu patří TROPEUM, a.s.?
Je TROPEUM, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TROPEUM, a.s. zabývá?
Je TROPEUM, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu