Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 1 závěrka; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. arch. Lukáš Smetana a 1 další, vlastní hlavně Ing. arch. Lukáš Smetana.
Statutární orgán
- Ing. arch. Lukáš Smetanapředseda správní rady · od 2019 · nar. 1977 · Pacovdalších 4 firmy:4 aktivních
- MUDr. Jana Vlkováčlen správní rady · od 2019 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. arch. Lukáš Smetanaod 2019 · nar. 1977 · Pacov · vklad 250 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Mgr. Mariana Smetanováod 2019 · nar. 1985 · Praha · vklad 250 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nadace Automatické mlýnyShrnutí · spočítáno z registrů
Nadace Automatické mlýny v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 107 z 112firem oboru v Pardubicích s uvedenou velikostí je menších
- 7 letna trhu, déle než 150 z 903 firem oboru v Pardubicích
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 8,5 mil. Kč20 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 78,3 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Pardubicích · 112 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 107
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 3
Ročník 2019
Z 2 794 subjektů oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje 2 648. Nadace Automatické mlýny je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Pardubicích, nejpodobnější velikostí
- Nadace Automatické mlýny20 - 24 zaměstnancůod 2019Tato firma · stejně velké →
- Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú.20 - 24 zaměstnancůod 2017
- NANOPROGRESS, z.s.25 - 49 zaměstnancůod 2010
- Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Pardubice10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Pardubice10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Česká lékařská komora se sídlem v Olomouci, okresní sdružení Pardubice10 - 19 zaměstnancůod 1992
- Oblastní spolek Českého červeného kříže Pardubice10 - 19 zaměstnancůod 1999
- Dorostová unie, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
20 smluv za 8,5 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Pardubice (87 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Pardubice8 smluv7,4 mil. Kč
- Gočárova galerie1 smlouva400 000 Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj2 smlouvy283 496 Kč
- Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace2 smlouvy250 000 Kč
- Pardubický kraj1 smlouva62 743 Kč
- Centrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizace1 smlouva60 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Smlouva o spolupráci č. D/00836/20 v areálu Winternitzových automatických mlýnů - na akci Centrální polytechnické dílny a Galerie města Pardubic - realizace parteru, realizace veřejných částí inženýrských sítí, elektrifikace, provedení demolice objektů6,2 mil. Kč
- smlouva o připojení elektrické požární signalizace na pult centralizované ochrany č. 300/2026uzavřena 8. 10. 2026cena neuvedena
- uskutečnění výjezdní porady MMR s krajskými úřady územního plánování, MHMP a ÚÚRuzavřena 6. 11. 2025180 827 Kč
- PPKU_Nadace AM_Advent ve mlýnechuzavřena 10. 9. 2025100 900 Kč s DPH
- PPKU_Nadace Automatické mlýny_Zážitkové komentovanuzavřena 20. 6. 2025106 800 Kč
- Dohoda o vypořádání bezdůvodného obohacení k Příkazní smlouvě uzavřené dne 2. 10. 2023uzavřena 29. 5. 2025250 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 78,3 mil. Kč (2021–2023), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace78,2 mil. Kč
- Státní fond kultury České republiky1 dotace50 000 Kč
Poslední dotace
- Příběh proměny Automatických mlýnůStátní fond kultury České republiky · 202350 000 Kč
- Automatické mlýny - silo a parterMinisterstvo pro místní rozvoj · 2021 · Integrovaný regionální operační program78,2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 10. 2026Odchod z vedeníStanislava Smetanová (člen správní rady)
- 3. 4. 2023PřesídleníPardubice
- 12. 2. 2019Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 794 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jm4v9v4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ07877552
Finanční úřad · Územní pracoviště v Pardubicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Pardubice
- Okres
- Pardubice · 45 018 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Čechovo nábřeží 518, Bílé Předměstí (Pardubice I), 53003 Pardubice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 07877552
- Právní forma
- Nadace
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 12. 2. 2019
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nadace Automatické mlýny
Otázky
Časté otázky o firmě Nadace Automatické mlýny
Kdy vznikla firma Nadace Automatické mlýny?
Kolik zaměstnanců má Nadace Automatické mlýny?
Kde sídlí Nadace Automatické mlýny?
Jaké je IČO firmy Nadace Automatické mlýny?
Jakou datovou schránku má Nadace Automatické mlýny?
Kdo je ve vedení firmy Nadace Automatické mlýny?
Komu patří Nadace Automatické mlýny?
Je Nadace Automatické mlýny spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nadace Automatické mlýny zabývá?
Je Nadace Automatické mlýny aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Pardubicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu