Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | – | −361 000 | −2 mil. |
| 2021 | – | −327 000 | −1,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−2 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2021 a 2022).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Kamil Šiman, vlastní Kamil Šiman (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KAMODO spol. s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
KAMODO spol. s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 295 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 7 letna trhu, déle než 8 040 z 42 536 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje
- 331 244 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 17 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 295
- Ve stejném pásmu
- 3 961
- Větších
- 1 627
- 011 295
- 1 - 5tato firma3 961
- 6 - 9613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2019
Z 3 626 subjektů oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje 3 527. KAMODO spol. s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- KAMODO spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2019Tato firma · stejně velké →
- Mechanika Praha,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1986
- Athena Impex a.s. Praha1 - 5 zaměstnancůod 1990
- HAUPT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- USAS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S Distribution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROYAL JORCO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 331 244 Kč, nejvíc s Městská divadla pražská (84 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská divadla pražská3 smlouvy279 680 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva51 564 Kč
- Česká pošta, s.p.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zajištění služeb pro Českou poštu, s.p.uzavřena 16. 2. 2025cena neuvedena
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvkuuzavřena 30. 9. 202151 564 Kč
- Výroba dřevěného pláště a podlahyuzavřena 2. 3. 202094 480 Kč
- Dřevěná dekorace - Smrt obchodního cestujícíhouzavřena 3. 12. 201987 000 Kč
- Dřevěné konstrukce - Sláva a pád krále Otakarauzavřena 5. 9. 201998 200 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 3. 7. 2019Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 626 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2d38t3i
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08313067
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08313067
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod, kromě motorových vozidel
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 7. 2019
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KAMODO spol. s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KAMODO spol. s.r.o.
Kdy vznikla firma KAMODO spol. s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KAMODO spol. s.r.o.?
Kde sídlí KAMODO spol. s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KAMODO spol. s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KAMODO spol. s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KAMODO spol. s.r.o.?
Komu patří KAMODO spol. s.r.o.?
Je KAMODO spol. s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KAMODO spol. s.r.o. zabývá?
Je KAMODO spol. s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu