Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | – | 4,3 mil. | 9,5 mil. |
| 2022 | – | 2,3 mil. | 5,3 mil. |
| 2021 | – | 2,6 mil. | 3 mil. |
| 2020 | – | 439 000 | 447 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukáš Klimčák, vlastní Lukáš Klimčák (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Klimchi s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Klimchi s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 886 z 16 903firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 7 letna trhu, déle než 8 099 z 42 563 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 24 000 Kč
- 1,5 mil. Kč18 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,7 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 903 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 886
- Ve stejném pásmu
- 500
- Větších
- 517
- 011 277
- 1 - 53 992
- 6 - 9617
- 10 - 19tato firma500
- 20 - 2476
- 25 - 49200
- 50 - 99103
- 100 - 19947
- 200 - 24920
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2019
Z 3 632 subjektů oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje 3 531. Klimchi s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Klimchi s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019Tato firma · stejně velké →
- SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých10 - 19 zaměstnancůod 1990
- MOTORCENTRUM, výrobní družstvo Praha10 - 19 zaměstnancůod 1990
- ABS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ORI, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- BONDUELLE, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EST Elektro-System-Technik, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- VISUS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
18 smluv za 1,5 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (77 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky12 smluv1,2 mil. Kč
- CzechBusiness4 smlouvy300 000 Kč
- Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze2 smlouvy50 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022D O H O D A o vytvoření pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. CLA-STZ-11/2022131 129 Kč
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. CLA-SZ-50/2025uzavřena 24. 7. 2025108 000 Kč
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. CLA-SZ-48/2025uzavřena 9. 7. 202584 000 Kč
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku č. CLA-S-1/2025uzavřena 29. 1. 202550 000 Kč
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. MBA-SZ-29/2024uzavřena 26. 9. 202475 600 Kč
- Dodatek č. 1 - Vytvoření návrhů kolekce užitkového stolního sklauzavřena 22. 5. 2024 · dodatek43 750 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 2,7 mil. Kč (2023–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace2,4 mil. Kč
- Ministerstvo kultury2 dotace336 600 Kč
Poslední dotace
- Účast na zahraničních veletrzích pro společnost Klimchi s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)2,4 mil. KčEU
- NPO Design Credits - Výzva č. 0218 - Design creditMinisterstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO191 250 KčEU
- Kreativní voucher - Foto a video dokumentaceMinisterstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO145 350 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 4,8 mil. Kč, vyúčtováno 49 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 2,4 mil. Kčzbývá · 2,4 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 10. 6. 2025 · do 31. 3. 2027Klimchi - Marketing II.Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Liberecký2,4 mil. Kčběží
- od 30. 5. 2024 · ukončen 8. 9. 2025Účast na zahraničních veletrzích pro společnost Klimchi s.r.o.Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Liberecký2,4 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Obchodní zástupci m/ž1 místo
- Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech m/ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 17. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 9. 7. 2019Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 632 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 12. 10. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
efs85ps
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08326452
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Miroslava Hajna 740/2, Letňany, 19900 Praha
- Business&Results s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Czech Investment Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Czech Project Advisory s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- FILMTORO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Grid Reality s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08326452
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod prostřednictvím internetu
- Další činnosti
- Výroba skla a skleněných výrobků, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, 47550, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Specializované návrhářské činnosti, Specializované návrhářské činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 7. 2019
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Klimchi s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Klimchi s.r.o.
Kdy vznikla firma Klimchi s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Klimchi s.r.o.?
Kde sídlí Klimchi s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Klimchi s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Klimchi s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Klimchi s.r.o.?
Komu patří Klimchi s.r.o.?
Je Klimchi s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Klimchi s.r.o. zabývá?
Je Klimchi s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu