Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11,8 mil. | −396 000 | 1 mil. |
| 2024 | 11,9 mil. | 698 000 | 1,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Novotný, vlastní Tomáš Novotný (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GASTRO La Grotta, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
GASTRO La Grotta, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 982 z 2 436firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 7 letna trhu, déle než 1 079 z 5 264 firem oboru v Brně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje
- 1 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 139 847 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Brně · 2 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 982
- Ve stejném pásmu
- 273
- Větších
- 181
Ročník 2019
Z 2 984 subjektů oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje 2 868. GASTRO La Grotta, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- GASTRO La Grotta, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019Tato firma · stejně velké →
- ROVINJ, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- POMARK, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Školní jídelna, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace10 - 19 zaměstnancůod 1993
- Školní jídelna, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace10 - 19 zaměstnancůod 1993
- Školní jídelna Laštůvkova 77, 635 00 Brno, příspěvková organizace10 - 19 zaměstnancůod 1993
- Školní jídelna Vejrostova 1, 635 00 Brno, příspěvková organizace10 - 19 zaměstnancůod 1993
- Nová Trojka, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 139 847 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101010248Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202146 616 Kč
- 2001002882Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202046 616 Kč
- 2002002166Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202046 616 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 6. 4. 2021Nový společníkTomáš Novotný – 100 %
- 6. 4. 2021Odchod společníkaPetr Voznica
- 6. 4. 2021PřesídleníBrno
- 1. 4. 2021Odchod z vedeníPetr Voznica (jednatel)
- 9. 7. 2019Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 984 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kda854d
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08327246
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08327246
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 7. 2019
- Poslední změna
- 15. 5. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GASTRO La Grotta, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GASTRO La Grotta, s.r.o.
Kdy vznikla firma GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Kde sídlí GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Komu patří GASTRO La Grotta, s.r.o.?
Je GASTRO La Grotta, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GASTRO La Grotta, s.r.o. zabývá?
Je GASTRO La Grotta, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu