Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Linda Zajacová, vlastní Linda Zajacová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Katalpa Group s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Katalpa Group s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 letna trhu, déle než 4 327 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 21 429aktivních firem v oboru v Praze
- 103 045 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 326 300 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 491 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 436. Katalpa Group s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Katalpa Group s.r.o.velikost neuvedenaod 2020Tato firma
- SLOVDUM akciová společnost, SLOVDUM A.G. - německy, SLOVDUM S.A. - francouzsky, SLOVDUM Ltd. - anglickyvelikost neuvedenaod 1990
- Kamenný stůl, s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Štefan Jakubáčvelikost neuvedenaod 1990
- Hotel Julian s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Družstvo UNIRESTvelikost neuvedenaod 1991
- ASSA spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- GASTRO VOLEJNÍK A SYN, s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 103 045 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva103 045 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 1. 1. 2022103 045 Kč
- Dodatek 2 k dohodě Antivirusuzavřena 25. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABJ-CO-4031292/2021uzavřena 7. 1. 2021cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 326 300 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150016731Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2002045027Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202159 100 Kč
- 2101033212Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202159 100 Kč
- 2110021601Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202129 600 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 4. 2022PřesídleníPraha
- 10. 2. 2021Odchod z vedeníJonathan Seesahai (jednatel)
- 10. 2. 2021Odchod společníkaJonathan Seesahai
- 5. 2. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 491 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qsyqj2f
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08924333
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08924333
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 5. 2. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Katalpa Group s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Katalpa Group s.r.o.
Kdy vznikla firma Katalpa Group s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Katalpa Group s.r.o.?
Kde sídlí Katalpa Group s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Katalpa Group s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Katalpa Group s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Katalpa Group s.r.o.?
Komu patří Katalpa Group s.r.o.?
Je Katalpa Group s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Katalpa Group s.r.o. zabývá?
Je Katalpa Group s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu