Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 794 000 |
| 2024 | – | – | 921 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jana Zárybnická, vlastní Jana Zárybnická (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PEVEFIT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PEVEFIT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 950 z 6 609firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 3 640 z 12 809 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 446 firemsídlí na stejné adrese
- 2 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 409 300 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 609 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 950
- Ve stejném pásmu
- 209
- Větších
- 450
- 05 118
- 1 - 5832
- 6 - 9tato firma209
- 10 - 19226
- 20 - 2446
- 25 - 49109
- 50 - 9947
- 100 - 19912
- 250 - 4997
- 500 - 9993
Ročník 2020
Z 2 321 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 301. PEVEFIT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PEVEFIT s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- TJ Břevnov, z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Český svaz karate z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Sportovní klub Hradčany, z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Česká boxerská asociace, z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Tělocvičná jednota Sokol - Smíchov II6 - 9 zaměstnancůod 1990
- TJ AVIA Čakovice, z.s.6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy, nejvíc s Česká pošta, s.p..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 409 300 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160003637Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021135 000 Kč
- 2161001545Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202185 200 Kč
- 2101038802Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202152 500 Kč
- 2110009014Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202131 600 Kč
- 2001000601Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202052 500 Kč
- 2002011125Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202052 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 8. 2021Nový ve vedeníJana Zárybnická (jednatel)
- 26. 8. 2021Odchod z vedeníPetr Zárybnický (jednatel)
- 14. 2. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 321 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8edrhzd
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08951390
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Poličanská 1487, Újezd nad Lesy, 19016 Praha
- 1plus JČ - CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Abaccus finance, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Accutor s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- Adel SalakhZahraniční fyzická osoba · od 2022 · 0 zaměstnancůAktivní
- AD-Ziky s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08951390
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti fitcenter
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 2. 2020
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PEVEFIT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PEVEFIT s.r.o.
Kdy vznikla firma PEVEFIT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PEVEFIT s.r.o.?
Kde sídlí PEVEFIT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PEVEFIT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PEVEFIT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PEVEFIT s.r.o.?
Komu patří PEVEFIT s.r.o.?
Je PEVEFIT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PEVEFIT s.r.o. zabývá?
Je PEVEFIT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu