Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 mil. | −831 000 | −2,6 mil. |
| 2024 | 1,9 mil. | −624 000 | −1,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,6 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Mocik, vlastní Michal Mocik (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Mocart s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Mocart s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 958 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 270 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 5 914 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 494 900 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 958
- Ve stejném pásmu
- 3 364
- Větších
- 2 734
- 03 958
- 1 - 5tato firma3 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 491 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 436. Mocart s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mocart s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- DDS - DNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- APRA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- J.M.T. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NEMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SANTORI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Töpfer a bratr spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRANS EXIM,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 29. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-1003096/2020uzavřena 19. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 494 900 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150003231Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021151 500 Kč
- 2110015335Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021118 400 Kč
- 2002012198Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202175 000 Kč
- 2101025587Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202175 000 Kč
- 2001022249Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202075 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 28. 2. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 491 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
43qszpv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaprova 42/14, Staré Město, 11000 Praha
- 0x2A s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1000cams s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100ČES MND s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 100 opic z. s.Spolek · od 2010Aktivní
- 1318 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08999104
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 2. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mocart s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Mocart s.r.o.
Kdy vznikla firma Mocart s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Mocart s.r.o.?
Kde sídlí Mocart s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Mocart s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Mocart s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Mocart s.r.o.?
Komu patří Mocart s.r.o.?
Je Mocart s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Mocart s.r.o. zabývá?
Je Mocart s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu