Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,9 mil. | 113 000 | 3,2 mil. |
| 2024 | 3,2 mil. | 101 000 | 3,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Lenka Fialová a 1 další, vlastní Ing. Lenka Fialová (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Lenka Fialovájednatel · od 2020 · nar. 1981 · Měřínjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Fialajednatel · od 2020 · nar. 1972 · Měřínjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 565 z 2 276firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 1 202 z 3 992 firem oboru v Brně
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 2 968 firemsídlí na stejné adrese
- 317 400 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 39 390 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Brně · 2 276 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 565
- Ve stejném pásmu
- 287
- Větších
- 424
- 01 565
- 1 - 5tato firma287
- 6 - 976
- 10 - 19104
- 20 - 2434
- 25 - 4971
- 50 - 9986
- 100 - 19940
- 200 - 2493
- 250 - 4993
- 500 - 9993
- 1000 - 14991
- 2000 - 24991
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 1 772 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 1 755. AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- ACADEMIUM, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Střední odborná škola a Vyšší odborná škola ELDO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- JAZYKOVÁ PŘÍPRAVKA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Nakladatelství Centrum pro studium demokracie a kultury, o.p.s.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Wee Studio s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Mateřská škola Brno, Francouzská 50, příspěvková organizace1 - 5 zaměstnancůod 1996
- Majda agency s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 317 400 Kč, nejvíc s Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (95 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě2 smlouvy300 000 Kč
- Technické služby Havlíčkův Brod1 smlouva17 400 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 39 390 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2101030985Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202139 390 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 1. 2024Změna základního kapitálu100 000 → 1 100 000 Kč
- 17. 3. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 772 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pvmu3iv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09042580
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 60200 Brno
- 23 System engineering s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 2BSmart s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 2M real-stav s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 3D pomoc pro Ukrajinu, z.s.Spolek · od 2025Aktivní
- 3E system, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09042580
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 3. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.
Kdy vznikla firma AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Kde sídlí AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Komu patří AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o.?
Je AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o. zabývá?
Je AQUACLUB ŽABIČKY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu