Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 533 000 | 3,3 mil. |
| 2024 | – | 713 000 | 2,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Anežka Vránková, vlastní Anežka Tejmlová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
big aid s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
big aid s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 22 148 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 18 963 z 75 390 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 3 978 firemsídlí na stejné adrese
- 246 000 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 22 148
- Ve stejném pásmu
- 734
- Větších
- 554
- 04 555
- 1 - 515 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19tato firma734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2020
Z 7 538 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 7 156. big aid s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- big aid s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo "SEVERNÍ MĚSTO"10 - 19 zaměstnancůod 1972
- Stavební bytové družstvo Vyšehrad10 - 19 zaměstnancůod 1974
- Stavební bytové družstvo mládeže Praha10 - 19 zaměstnancůod 1974
- Bytové družstvo Žižkov10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Integra Progress - výrobní družstvo10 - 19 zaměstnancůod 1981
- Stavební bytové družstvo budovatelů metra10 - 19 zaměstnancůod 1981
- Stavební bytové družstvo pracovníků energetiky a dopravy10 - 19 zaměstnancůod 1981
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 246 000 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv246 000 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 1 k dohodě o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. LNA-SZ-234/2022 ze dne 13.9.2022uzavřena 8. 3. 2023 · dodatek24 000 Kč
- Dodatek č. 1 k dohodě o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. LNA-SZ-233/2022 ze dne 13.9.2022uzavřena 8. 3. 2023 · dodatek24 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. LNA-SZ-3/2022uzavřena 13. 9. 202278 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. LNA-SZ-234/2022uzavřena 13. 9. 202284 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. LNA-SZ-233/2022uzavřena 13. 9. 202284 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 11 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 8. 2021Odchod z vedeníAnežka Tejmlová (jednatel)
- 31. 8. 2020Odchod společníkasuper business s.r.o.
- 31. 8. 2020Nový společníkAnežka Tejmlová – 100 %
- 25. 8. 2020Odchod z vedenísuper business s.r.o. (jednatel)
- 25. 8. 2020Nový ve vedeníAnežka Vránková (jednatel)
- 25. 8. 2020Nový ve vedeníAnežka Tejmlová (jednatel)
- 6. 4. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 538 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
t9myq4x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09078177
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- 0xWagmi s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 100R s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- 111alabema222 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 12345678 CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- 137 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09078177
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 4. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy big aid s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě big aid s.r.o.
Kdy vznikla firma big aid s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má big aid s.r.o.?
Kde sídlí big aid s.r.o.?
Jaké je IČO firmy big aid s.r.o.?
Jakou datovou schránku má big aid s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy big aid s.r.o.?
Komu patří big aid s.r.o.?
Je big aid s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se big aid s.r.o. zabývá?
Je big aid s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu