Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jakub Rosecký a 1 další, vlastní hlavně Jakub Rosecký (50 %).
Statutární orgán
- Jakub Roseckýjednatel · od 2020 · nar. 1997 · Lípajiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Švecjednatel · od 2020 · nar. 1995 · Lípadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jakub Rosecký50 %od 2020 · nar. 1997 · Lípa · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Švec50 %od 2020 · nar. 1995 · Lípa · vklad 20 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
R&S Group HB, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
R&S Group HB, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 letna trhu, déle než 4 221 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 5 914 firemsídlí na stejné adrese
- 21 429aktivních firem v oboru v Praze
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 299 800 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 491 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 436. R&S Group HB, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- R&S Group HB, s.r.o.velikost neuvedenaod 2020Tato firma
- SLOVDUM akciová společnost, SLOVDUM A.G. - německy, SLOVDUM S.A. - francouzsky, SLOVDUM Ltd. - anglickyvelikost neuvedenaod 1990
- Kamenný stůl, s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Štefan Jakubáčvelikost neuvedenaod 1990
- Hotel Julian s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Družstvo UNIRESTvelikost neuvedenaod 1991
- ASSA spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- GASTRO VOLEJNÍK A SYN, s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirus č. 2uzavřena 17. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 20. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 20. 10. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 299 800 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150000409Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2110003282Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202159 200 Kč
- 2101000010Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202131 050 Kč
- 2002011217Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202031 050 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 8. 4. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 491 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pahzgp7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09083511
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaprova 42/14, Staré Město, 11000 Praha
- 0x2A s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1000cams s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100ČES MND s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 100 opic z. s.Spolek · od 2010Aktivní
- 1318 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09083511
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 8. 4. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy R&S Group HB, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě R&S Group HB, s.r.o.
Kdy vznikla firma R&S Group HB, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má R&S Group HB, s.r.o.?
Kde sídlí R&S Group HB, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy R&S Group HB, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má R&S Group HB, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy R&S Group HB, s.r.o.?
Komu patří R&S Group HB, s.r.o.?
Je R&S Group HB, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se R&S Group HB, s.r.o. zabývá?
Je R&S Group HB, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu