Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,4 mil. | 64 000 | 152 000 |
| 2024 | 2,1 mil. | 51 000 | 70 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jana Majerová, vlastní Jana Majerová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TRAVELIA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TRAVELIA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 474 z 12 513firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 11 712 z 26 055 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 391 firemsídlí na stejné adrese
- 160 325 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 21 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Praze · 12 513 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 474
- Ve stejném pásmu
- 2 044
- Větších
- 995
- 09 474
- 1 - 5tato firma2 044
- 6 - 9341
- 10 - 19300
- 20 - 2470
- 25 - 49160
- 50 - 9973
- 100 - 19926
- 200 - 2496
- 250 - 49913
- 500 - 9992
- 4000 - 49992
- 10 000 a více2
Ročník 2020
Z 3 264 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 3 206. TRAVELIA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TRAVELIA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Jan Běťák1 - 5 zaměstnancůod 1991
- F R Y M M spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Z servis, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MUSIL TOUR spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- B.T. TRANS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PRAGOREMO,s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AUTO LS, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 160 325 Kč, nejvíc s Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963 (200 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola, Praha 13, Mohylová 19632 smlouvy320 650 Kč
- Základní škola a Mateřská škola Na Balabence1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 11. 2021Nový ve vedeníJana Majerová (jednatel)
- 2. 11. 2021Odchod z vedeníRadek Sokol (jednatel)
- 2. 11. 2021Nový společníkJana Majerová – 100 %
- 2. 11. 2021Odchod společníkaRadek Sokol
- 2. 11. 2021Změna názvuSokolTransport s.r.o. → TRAVELIA s.r.o.
- 29. 4. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 264 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
yiw4zcy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09123555
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Radlická 2343/48, Smíchov, 15000 Praha
- 3BRS.com, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Abirandesa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- ACC SOFT, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGULOS s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Alevorin s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09123555
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nepravidelná pozemní osobní doprava
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 4. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TRAVELIA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TRAVELIA s.r.o.
Kdy vznikla firma TRAVELIA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TRAVELIA s.r.o.?
Kde sídlí TRAVELIA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TRAVELIA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TRAVELIA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TRAVELIA s.r.o.?
Komu patří TRAVELIA s.r.o.?
Je TRAVELIA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TRAVELIA s.r.o. zabývá?
Je TRAVELIA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu